Deepika Padukone Złote Monokini w Patham Song Raymond Internauci z Priyanka Chopra Viral Dostana Look

1 minute, 27 seconds Read

Deepika Padukone podpaliła internet, ogłaszając nową piosenkę Pathaana. Aktorka udostępniła plakat piosenki zatytułowanej „Besharam Rang”. Na zdjęciu od grającego rolę Shah Rukha Khana aktorka stoi na plaży w złotym monokini. Zdjęcie natychmiast przypomniało internautom wirusowy wygląd Priyanki Chopry z jej filmu Dostana.

W filmie z 2008 roku, w którym wystąpili także Abhishek Bachchan i John Abraham, PeeCee był również widziany w złotym monokini do piosenki „Jaane Kyun”. Spojrzenie natychmiast stało się wirusowe i przyciągnęło wiele uwagi w mediach społecznościowych. Gdy tylko Deepika udostępniła plakat, internauci szybko zaczęli porównywać. Podczas gdy niektórzy dyskutowali, kto wygląda lepiej, inni byli podekscytowani ogłoszeniem o filmie SRK.

Sprawdź stylizacje Deepiki i Priyanki tutaj:

Piosenka Pathaan, Besharam Rang, zostanie wydana 12 grudnia. Utwór ma zaprezentować Deepika Padukone w jej najgorętszym najlepszym wydaniu i pokazać zapierającą dech w piersiach chemię między nią a Shah Rukh Khanem.

Mówiąc o piosence, reżyser filmu Siddharth Raaj Anand w oświadczeniu powiedział: „Tak, to prawda, że pierwsza piosenka naszego filmu zostanie wydana w poniedziałek. Nazywa się Besharam Rang i przedstawi dwie największe supergwiazdy naszego pokolenia, Shah Rukh Khan i Deepika Padukone w swoim najgorętszym jak dotąd awatarze”.

Dodał: „Dla nas jest to hymn imprezowy sezonu, na który ludzie czekali i jestem przekonany, że pozostanie hymnem imprezowym przez wiele, wiele lat. Chcę więc powiedzieć fanom i publiczność, aby cierpliwie czekali na piosenkę, która zostanie wydana w poniedziałek rano! Oczekiwanie na tę piosenkę będzie warte każdej sekundy!”

„Pathaan” ukaże się 25 stycznia 2023 roku w językach hindi, tamilskim i telugu.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.