David Henrie

David Henrie z Wizards of Waverly Place wita dziecko nr 3 z żoną Marią

1 minute, 33 seconds Read

Po wielu poronieniach David Henrie i jego żona Maria Cahill Henrie powitali córeczkę, dołączając do swojej córki Pii i syna Jamesa.

Na świat wkroczył nowy mały czarodziej.

David Henrie i jego żona Maria Cahill Henrie przywitali swoje trzecie dziecko, córeczkę, we wczesnych godzinach 17 lipca.

„Gemma Clare Henrie urodziła 7 funtów 15 uncji o 3:21 nad ranem” – napisał na Instagramie absolwent Wizards of Waverly Place. „Maria obecnie cieszy się najbardziej zasłużoną drzemką w historii, haha”.

Aktor podzielił się tym, że Maria trzymała się swojego planu porodu bez narkotyków, mówiąc: „Nie mógłbym być bardziej zachwycony nią!”

Kontynuował: „Dzięki Bogu za największy dar na ziemi i Marii i dziękuję wszystkim za wasze modlitwy. Otrzymałem wiele przesłań i naprawdę to doceniam”.

33-letni David i 31-letnia Maria – którzy wzięli ślub w 2017 roku – są także rodzicami 3-letniej córki Pii Henrie i 19-miesięcznego syna o imieniu James Henrie.

Radosne przybycie Gemmy następuje prawie trzy lata po tym, jak Maria doznała wielu poronień. W grudniu David zaczął opowiadać o zmaganiach pary, aby zbudować rodzinę, zastanawiając się nad stratami i podróżą do dziecka nr 3.

„Kiedy siedzę tutaj z widokiem na ocean, jestem nieco przytłoczony wdzięcznością za to, jak niesamowita była moja żona przez ostatnie kilka lat” – podzielił się na swoich Instagram Stories. „Boże Narodzenie 2019 moja żona poroniła czwarte i myślała, że od tego czasu Boże Narodzenie będzie dniem żałoby… Jednak Bóg miał inne plany… Boże Narodzenie 2020 urodziła naturalnie mojego syna Jamesa”.

Kontynuował: „Teraz w zeszłym roku doznała kolejnego poronienia, naszego piątego. Jestem z niej dumny, ponieważ zrobiła to, co należało zrobić, aby wyzdrowieć, a teraz dostaliśmy kolejną szansę z naszym trzecim dzieckiem”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.