Danielle Ruhl złożyła pozew o rozwód z Nickiem Thompsonem.

1 minute, 37 seconds Read

To już koniec między gwiazdami drugiego sezonu Love Is Blind – Danielle Ruhl i Nickiem Thompsonem. Ona złożyła papiery, by zakończyć ich małżeństwo po roku.

Już wiadomo, że to koniec między gwiazdami Love Is Blind – Danielle Ruhl i Nickiem Thompsonem.

Złożyła ona pozew o rozwód po nieco ponad roku małżeństwa, co oznacza, że nie ma już żadnej pary z drugiego sezonu reality show Netflixa. Danielle złożyła dokumenty w sądzie w Chicago 15 sierpnia, zgodnie z dokumentacją prawną uzyskaną 21 sierpnia. dotarł do reps pary o dalszy komentarz, ale nie otrzymał odpowiedzi.

Podczas drugiego sezonu Love Is Blind, który został nakręcony w zeszłym roku i wyemitowany w lutym, dwoje zaręczyło się w pierwszym odcinku, stając się pierwszymi wśród swoich gwiazd, które planowały ślub. W czerwcu Danielle i Nick zawiązali węzeł. Ich ślub został pokazany w finale sezonu. Dwa dni po tym, jak Danielle złożyła wniosek, gwiazdy Iyanna McNeely i Jarrette Jones, jedyna inna para małżeńska, wydała wspólne oświadczenie, w którym poinformowała, że zakończyła związek i planuje rozwód.

W roczną rocznicę jego i Danielle w czerwcu tego roku, Nick zamieścił selfie z nimi na Instagramie, pisząc: “Rok temu dzisiaj, w dużo bardziej słoneczny i gorący dzień w Chicago, Danielle i ja powiedzieliśmy ‘I do’ przed grupą rodziny, przyjaciół, załogi i kamer. Ekipa i kamery towarzyszyły nam przez większość dnia, kiedy pracowaliśmy, przygotowywaliśmy się i decydowaliśmy, co powiemy przed ołtarzem.”

Kontynuował, “Podczas gdy ciężko jest wziąć ślub w takich okolicznościach, tutaj jesteśmy rok później wkładając pracę w poznanie siebie i nauczenie się jak być partnerami dla siebie nawzajem. Wszystko w czasie rzeczywistym. Jestem z nas dumny.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.