Dane Cook jest zaręczony z dziewczyną Kelsi Taylor po 5 latach randek

1 minute, 27 seconds Read

Dane Cook, 50, zadał pytanie Kelsi Taylor, 23, krótko po tym, jak para świętowała swoją piątą rocznicę. Dowiedz się więcej o ich związku i oświadczynach.

Tu nie ma żartów: Dane Cook wkrótce zostanie żonatym mężczyzną.

Komik, 50, zaproponował instruktorowi fitness Kelsi Taylor, 23, w York Beach, Maine 13 lipca, para niedawno ujawniła People.

“Kiedy zaczęliśmy się umawiać, poszliśmy tam na naszą pierwszą wspólną wycieczkę, więc powrót pięć lat później był dla nas znaczący”, powiedział magazynowi. “To miejsce, w którym spędziłem dużo czasu dorastając, więc mam tam takie miłe wspomnienia.

Po śmierci mojej mamy poprosiła mnie i moje rodzeństwo, aby wydać ją w jej ulubionym miejscu, zapierającym dech w piersiach, na końcu Cape Neddick Point, Nubble Lighthouse, gdzie znajduje się nasz wakacyjny domek. Czułem, że to właściwe miejsce”.

To był idealny sposób na rozpoczęcie ich następnego rozdziału. “Mam zamiar spędzić resztę mojego życia z moją ulubioną osobą i najlepszym przyjacielem – na co nie ma co się cieszyć?” dodała przyszła panna młoda.

“Rodzina zawsze była tak ważną częścią mojego życia, a pomysł poszerzenia jej i założenia naszej własnej rodziny razem z mężczyzną moich marzeń po prostu wypełnia moje serce”.

Jej serce od pięciu lat czuje się pełne. “Chłopak, bestie, cheerleader, przynoszący szczęście, to mój @danecook”, napisał Taylor podczas świętowania ich rocznicy w maju.

“Niezależnie od tego, czy jest to głęboka konwersacja, czy noc tv-bing, kocham każdą sekundę z tobą. Nie zamieniłabym tego na cały świat”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.