Czy Priyanka Chopra pojawia się w serialach dokumentalnych o Harrym i Meghan?

1 minute, 8 seconds Read

Była Miss Świata i światowa ikona Priyanka Chopra przyjaźniła się z Meghan Markle, zanim Harry pojawił się w życiu Meghan. Pierwsze trzy odcinki składały się głównie z narratora opowiadającego o wydarzeniach i relacjach w mediach, przeplatanych licznymi osobistymi zdjęciami i postami w mediach społecznościowych.

Bliscy przyjaciele Harry’ego i Meghan od czasu do czasu pojawiali się w serialu dokumentalnym, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat wydarzeń, które miały miejsce w życiu pary. Oczekiwano więc, że selfie Priyanki Chopry z Meghan pojawi się w drugim odcinku Harry’ego i Meghan, wraz ze zdjęciami głównego kręgu przyjaciół Meghan.

W związku z tym Abigail Spencer, która pracowała z Meghan Markle w Garniturach, ujawniła, jak jej kumpel miał „całe życie”, zanim poznała księcia Harry’ego i została częścią rodziny królewskiej. Ujawniła: „Miała całe życie, zanim poznała H. Miała podstawową grupę przyjaciół, a Meg była bardzo towarzyska, super towarzyska”.

To, czy PeeCee pojawi się w następnej części Harry’ego i Meghan, dopiero się okaże. Reszta dokumentu będzie dostępna na OTT do obejrzenia 15 grudnia.

Jeśli chodzi o pracę, Priyanka będzie następna w Jee Le Zara, Citadel, Love Again i It’s All Coming Back To Me.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.