Córka Billa Gatesa, Jennifer Gates, jest w ciąży, spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Nayelem Nassarem

1 minute, 3 seconds Read

Jennifer Gates, która jest córką potentata technologicznego Billa Gatesa i filantropki Melindy French Gates, spodziewa się swojego pierwszego dziecka z mężem Nayelem Nassarem. Dowiedz się, jak ogłosiła swoją ciążę.

Bill Gates zostanie dziadkiem!

Najstarsza córka miliardera, Jennifer Gates, którą dzieli z byłą żoną Melindą French Gates, ogłosiła swoją ciążę w Święto Dziękczynienia. Dzieląc się zdjęciem, na którym trzyma rosnący brzuszek obok męża Nayela Nassara, 26-latka napisała na Instagramie: “Thankful.”

Jennifer włączyła emojis zielonego serca i butelki dla dziecka w swoim poście z 24 listopada, który szybko został zalany życzeniami dla pary.

“Nie mógłbym być bardziej podekscytowany, aby spotkać tego malucha i obserwować, jak wy dwoje stajecie się rodzicami”, napisała Melinda w sekcji komentarzy, podczas gdy projektant Vera Wang napisał, “WOW. Gratulacje dla wspaniałej pary i twojego nowego dodatku !!!!”.

Karlie Kloss skomentowała to mnóstwem emojis z sercem, a modelka Martha Hunt dodała obok tych samych emojis, “Gratulacje!!!”.

Wiadomość o ciąży pojawia się ponad rok po tym, jak Jennifer i Nayel, 31, związali się w romantycznej ceremonii w nowojorskim Westchester County. Para, która jest doświadczonymi koniarzami, obchodziła swoją pierwszą rocznicę w październiku.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.