Co Gizelle Bryant z RHOP ostrzegła Luke’a Gulbransona o randkach z Ashley Darby

2 minutes, 1 second Read

The Real Housewives of Potomac Gizelle Bryant podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat potencjalnego nowego romansu współgwiazdy Ashley Darby z gwiazdą Summer House, Lukiem Gulbransonem. Poznaj szczegóły.

Gizelle Bryant zastanawia się nad romantycznym romansem Bravo, koleżanki z Real Housewives of Potomac.

Bravoholicy szaleli odkąd Ashley Darby z RHOP wywołała plotki o romansie z gwiazdą Summer House Lukiem Gulbransonem na BravoCon 2022 na początku tego miesiąca. Oboje przytulili się podczas kilku sesji fotograficznych za kulisami, a nawet spędzili razem noc w Nowym Jorku po dorocznym wydarzeniu dla fanów.

23 października w odcinku Watch What Happens Live, Gizelle dała Luke’owi swoją pieczęć aprobaty.

„Podoba mi się” – powiedziała gospodarzowi Andy’emu Cohenowi o potencjalnej parze. „Wiedziałem o Luke’u dzięki [mojej partnerce Bravo Chat Room] Hannah Berner. Tak, mieli chwilę”.

Gizelle dodała: „Usadziłam go i pomyślałam: Lepiej nie zadzieraj z moją dziewczyną. Traktuj ją właściwie”.

Podczas panelu BravoCon Real Housewives of Potomac, gwiazdy Ashley drażniły się z nią na temat możliwego romansu, a Candiace Dillard Bassett skandowała na scenie: „Chcemy Luke’a! Chcemy Luke’a!”

Ashley odpowiedział: „Ja też!”

Plotka o romansie Ashley nadchodzi sześć miesięcy po tym, jak ogłosiła, że rozwodzi się z byłym mężem Michaelem Darbym. W zeszłym miesiącu nowa samotna gwiazda otworzyła się na temat swojego wahania przed powrotem do puli randkowej.

„Kiedy spotykałam się przed Michaelem, nie było randek online – cały krajobraz wyglądał tak inaczej i szczerze mówiąc, teraz jest przerażający” – powiedziała gwiazda reality show E! Aktualności. „Opowieści, które słyszę i te wszystkie wilki w owczej skórze. Zdecydowanie idę bardzo, bardzo ślimaczym tempem. Trochę się boję”.

Ashley – która dzieli z Michaelem synów Deana (3 lata) i Dylana (13 miesięcy) – dodała, że wciąż są „czasy tęsknoty za naszym związkiem”.

„Kiedy widzę, że jest naprawdę dobrym ojcem, to tak:„ O rany, czy mogłabym? Czy powinnam? go – powiedziała.

Ale jeśli chodzi o możliwe pojednanie z Michaelem, powiedziała E!: „Kto wie, co może się wydarzyć za dekadę, ale na tym skrzyżowaniu nie. Naprawdę uważam, że to lepsza decyzja dla nas obu”.

Prawdziwe gospodynie domowe z Potomac emitują niedziele o 20:00. na Brawo.

(E! i Bravo są częścią rodziny NBCUniversal)

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.