Ciara i Kim Kardashian udowadniają, że ich przyjaźń wciąż jest silna w nowym teledysku

1 minute, 6 seconds Read

Ciara poprosiła więcej niż kilka sławnych osób o pomoc w nagraniu teledysku do nowej piosenki “JUMP”, w tym Kim Kardashian. Poznajcie zabawne cameo Kim.

Ciara i Kim Kardashian wskoczyły do akcji w związku ze swoim najnowszym zjazdem.

Piosenkarka “I Bet” wzięła na Instagram 19 lipca z montażem wideo celebrytów lip-sing jej nowej piosenki “JUMP”. Ci w projekcie obejmowali Dwayne’a “The Rock” Johnsona, Natalię i Vanessę Bryant, J Balvina, La La Anthony’ego, Latto i Kim-proponując, że dziesięcioletnia przyjaźń Ciary i Kim jest żywa i dobrze. Zobaczcie kultowy filmik z synchronizacją ust tutaj.

Z całą tą mocą gwiazd w jednym poście, nie jest zaskoczeniem, że fani skoczyli do sekcji komentarzy, aby pokazać trochę pochwał. Jeden z użytkowników napisał: “Kocham wsparcie, jest niesamowite”. Tymczasem inny użytkownik dodał: “Kocham to!!!”.

Ciarę i Kim od lat łączy wieloletnia przyjaźń. Od czasu poznania się, obie ikony zostały mamami, a ich dzieci North West i Future Zahir również stały się bliskimi przyjaciółkami.
Ciara powiedziała, że Kim służyła jej radą, gdy była w ciąży z Future Jr.

Może to być pierwszy raz, kiedy fani widzą Ciarę i Kim w zespole od jakiegoś czasu, ale Kim i Ciara nie są obce, aby być na tych samych projektach.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.