Chrissy Teigen jest w ciąży, spodziewa się dziecka z Johnem Legendem prawie 2 lata po śmierci syna Jacka

1 minute, 30 seconds Read

3 sierpnia Chrissy Teigen ogłosiła, że jest w ciąży i spodziewa się kolejnego dziecka z mężem Johnem Legendem. Spójrzcie na zdjęcie jej rosnącego brzucha.

Rodzina Chrissy Teigen po raz kolejny się powiększa.

Autorka książki kucharskiej Cravings spodziewa się kolejnego dziecka z mężem Johnem Legendem, co ogłosiła 3 sierpnia. Dzieląc się zdjęciami swojego pączkującego baby bump, Chrissy – która przechodziła zabiegi IVF – napisała na Instagramie,

“Ostatnie kilka lat było co najmniej plamą emocji, ale radość ponownie wypełniła nasz dom i serca. 1 miliard strzałów później (w nogę ostatnio, jak u widać!) Mamy kolejny w drodze.”

“Przy każdym spotkaniu powiedziałem sobie: ‘ok, jeśli dziś jest zdrowy, ogłoszę’, ale potem oddycham z ulgą, aby usłyszeć bicie serca i zdecydować, że jestem po prostu zbyt nerwowy nadal”, kontynuowała.

“Nie sądzę, że kiedykolwiek wyjdę z wizyty z większą ekscytacją niż nerwy, ale jak dotąd wszystko jest idealne i piękne, a ja czuję nadzieję i niesamowite”.

Dodała: “Ok phew to było bardzo trudne utrzymanie tego w tak długo!”.

Wiadomość o ciąży przychodzi prawie dwa lata po tym, jak Chrissy i John – którzy są rodzicami córki Luny, 6, i syna Milesa, 4 – podzielili się tym, że doświadczyli utraty ciąży.

“Jesteśmy w szoku i w głębokim bólu, o którym tylko się słyszy, takim, jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nigdy nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i dać naszemu dziecku płynów, których potrzebowało, pomimo worków i worków transfuzji krwi. To po prostu nie wystarczyło” – napisała Chrissy na Instagramie we wrześniu 2020 roku.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.