Chrissy Teigen dzieli się nowym zdjęciem rosnącego biodra: ‘Just Be Huge Already Please’.

1 minute, 15 seconds Read

Na nowym zdjęciu Chrissy Teigen pokazała swój baby bump i przyznała, że nie lubi “etapu pomiędzy” byciem w ciąży.

Chrissy Teigen, 36 lat, obija się po prostu świetnie! Autorka książki kucharskiej, która obecnie spodziewa się kolejnego dziecka wraz z mężem Johnem Legendem, pokazała swój baby bump w lustrzanym selfie, które udostępniła na Instagramie w niedzielę, 14 sierpnia.

Chrissy miała na sobie czarną minispódniczkę i dopasowany stanik oraz marynarkę, w której pokazała swój uroczy brzuszek, który wciąż rośnie!

W swoim podpisie Chrissy wyjaśniła, że “etap pomiędzy” jej ciążą jest “najmniej zabawnym etapem”, przynajmniej dla niej, z całej 9-miesięcznej podróży. “Po prostu bądź ogromny już proszę !!!!” powiedziała Chrissy. Pokpiła również ze swojego stylisty fryzur Irinel de León, który schował się w kącie, aby spróbować uniknąć bycia na zdjęciu. “Również bardzo kocham @hairinel na tym zdjęciu. nie martw się nie możemy cię zobaczyć!!!” zażartowała Chrissy.

Chrissy ogłosiła swoją ciążę 3 sierpnia. Pokazała swój baby bump na Instagramie, nosząc czarny crop top i tiulową bieliznę Gucci. Chrissy miała druzgocące poronienie w 2020 roku wraz z utratą syna Jacka. Przeszła zabiegi IVF przez miesiące, aby tym razem zajść w ciążę, a teraz ona i John, 43, są tak podekscytowani swoim nowym przybyciem. Ich dzieci Luna, 4, i Miles, 4, będą dużym rodzeństwem!

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.