Chrishell Stause świętuje wcześnie swoje urodziny z byłym chłopakiem Jasonem Oppenheimem i przyjaciółmi

2 minutes, 17 seconds Read

Chrishell Stause i Jason Oppenheim są wyraźnie zaprzyjaźnionymi byłymi! Pośrednik w obrocie nieruchomościami był tuż obok swojej byłej dziewczyny i obecnego pracownika podczas wczesnej uroczystości urodzinowej.

Pośredniczka Selling Sunset, która kończy 41 lat w czwartek, miała na sobie czarno-białą spódnicę, którą połączyła z metalicznym czarnym topem, czarnymi szpilkami z odkrytymi palcami i srebrną cekinową torebką na kolację w Catch Steak LA. Oppenheim miał na sobie czarną zapinaną koszulę i dżinsy Diora.

Do Stausego dołączyli w niedzielę inni członkowie obsady Selling Sunset, w tym Emma Hernan, Amanza Smith, nowicjusz Chelsea Azkani i brat bliźniak Jasona, Brett Oppenheim.

Jason pomógł koordynować uroczystość, która była wczesną niespodzianką urodzinową, ujawnił Stause na Instagramie.

„Więc moje prawdziwe urodziny są w czwartek 21 lipca i myślałem, że właśnie wybieram się na kolację z @emmahernan. Elfy urodzinowe Emma i @jasonoppenheim koordynowali absolutnie NAJLEPSZĄ niespodziankę na początku urodzin!

Wszedłem i zobaczyłem tylko @theninaparker na początku i po prostu byłem podekscytowany, że była w tej samej restauracji? Film, w którym uświadamiam sobie, że tak bardzo się śmieję – nie miałem pojęcia – jesteście DOBRZY!

Kocham was wszystkich bardzo!! Świetnie się bawiłem – moja pierwsza impreza urodzinowa z niespodzianką! Moje małe serce z rakiem emo jest baaaardzo wdzięczne za najlepszych przyjaciół, jakie może mieć dziewczyna”.

W lipcu ubiegłego roku Jason, który jest właścicielem firmy nieruchomościowej Oppenheim Group z Los Angeles, i Stause potwierdzili, że spotykają się podczas grupowych wakacji we Włoszech. Oppenheim powiedział wtedy PEOPLE, że bliska przyjaźń Cocarów „przekształciła się w niesamowity związek”. Dodał: „Bardzo mi na niej zależy i jesteśmy razem bardzo szczęśliwi”.

Jednak polubownie podzielili się pięć miesięcy później, w grudniu 2021 r., i oboje pozornie ruszyli dalej.

Źródło mówi, że nową miłością LUDZIE Oppenheima jest modelka Marie-Lou, którą widziano, jak całuje się podczas wakacji na Mykonos w Grecji, 8 lipca, w filmie uzyskanym przez PEOPLE i pierwotnie opublikowanym przez SWNS.

Oppenheim spotykał się również z gwiazdą Selling Sunset i pracownicą Oppenheim Group, Mary Fitzgerald.

Na festiwalu iHeartRadio KIIS FM Wango Tango w czerwcu Oppenheim rozmawiał z PEOPLE o swoim obecnym statusie związku ze Stause.

„Wspaniale. Naprawdę. Po prostu… byliśmy razem na rozdaniu nagród MTV i po prostu świetnie się bawiliśmy z nią i jej drugą połówką”. Dodał: „Jesteśmy naprawdę w zdrowym miejscu i w naprawdę dobrym miejscu. Czuje się dobrze”.

Stause spotyka się z australijskim muzykiem G Flip od maja po tym, jak zagrała w teledysku artysty

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.