Chris Rock i Lake Bell trzymają się za ręce i jeżdżą łodzią podczas wakacji w Chorwacji

2 minutes, 51 seconds Read

Chris Rock i Lake Bell cieszą się razem latem!

57-letni Rock i 43-letni Bell spędzili wakacje w Chorwacji i zostali sfotografowani w niedzielę uśmiechając się i trzymając się za ręce podczas spaceru po Dubrowniku. Później weszli na pokład łodzi, aby kontynuować zwiedzanie nadmorskiego hotspotu.

Komik zachował spokój w czarnym guziku i czarnych dżinsach, a także słomkowej fedorze i okularach przeciwsłonecznych typu aviator, podczas gdy aktorka/reżyserka miała na sobie niebieski kombinezon, czarne sandały i kremowy crossbody.

Para była widziana wcześniej tego dnia na jachcie, gdzie Rock rozmawiał z Sachą Baronem Cohenem. Gwiazda Borata, ubrana niedbale w granatową koszulkę i spodnie khaki, wydawała się śmiać, gdy Rock opowiadał historię. Na innym zdjęciu Bell, ubrana w fioletową mini sukienkę, trzymała się relingów statku, uśmiechając się, patrząc na morze.

Rock and Bell po raz pierwszy wywołali plotki o randkach w czerwcu, kiedy po raz pierwszy zostali zauważeni razem na meczu St. Louis Cardinals.

W zeszły czwartek źródło potwierdziło PEOPLE, że Rock i Bell „widzą się od kilku tygodni” i dodały: „Spoznają się i wydają się dobrze bawić”.

Wtajemniczony powiedział PEOPLE, że „Jezioro jest świetną mamą”, a jej 5-letni syn Ozgood i 7½-letnia córka Nova, którą dzieli z byłym Scottem Campbellem, są „jej priorytetem”.

„Chociaż dobrze się bawi na randkach” – podało źródło. „Chris jest obecnie w trasie i też jest bardzo zajęty. Widzą się, kiedy mają czas”.

Potwierdzenie związku Bella i Rocka nadeszło kilka dni po tym, jak aktorzy byli wielokrotnie widziani razem w Santa Monica w Kalifornii, w tym poza restauracją Giorgio Baldi, w weekend czwartego lipca.

Źródło we włoskiej jadłodajni powiedział PEOPLE, że oboje „mieli późną randkę na kolację”, która „wyglądała romantycznie”, dodając: „Nie za dużo palmtopów, ale po uśmiechach i śmiechu można było powiedzieć, że dobrze się bawili”.

Źródło branżowe powiedziało również PEOPLE, że para „dogaduje się dobrze i ma coś wspólnego, takie jak śmianie się ze wszystkiego, w tym ze sobą”.

POWIĄZANE: Chris Rock i Lake Bell „tworzą burzę śmiechu” razem, mówi źródło: „Dobry mecz”

„Dzielą się ogromnym poczuciem humoru i sposobem patrzenia na życie z sarkazmem i oburzeniem, co daje im wiele do śmiechu” – dodał wtajemniczony.

Drugie źródło podało, że Rock i Bell spotykają się od kilku miesięcy, ale Rock jest „zawalony” profesjonalnymi zajęciami, w tym trasami koncertowymi (którymi jest „podekscytowany”) i ma być kontynuowany przez następne kilka miesięcy.

„Nie mogę powiedzieć, jak poważny jest ten romans ani jak się stanie, ponieważ jest o wiele za wcześnie. Ale tworzą burzę śmiechu, gdy razem i oboje są prawdziwymi ludźmi. To dobry mecz” – powiedział wtajemniczony. „Chris jest zajęty i szczęśliwy, a jego czas spędzony z Lake Bell był wspaniały”.

Przedstawiciele Bell and Rock nie odpowiedzieli na prośby PEOPLE o komentarz na temat charakteru ich związku.

Rock był wcześniej żonaty z Malaakiem Compton Rock, z którym rozstał się w 2016 roku po prawie 20 latach spędzonych razem. Później był związany z aktorkami Megalyn Echikunwoke i Carmen Ejogo.

Bell i jej siedmioletni mąż Scott Campbell ogłosili rozstanie w październiku 2020 roku.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.