Chris Martin zaprasza ukraińskich uchodźców buszujących w Polsce do występu na wyprzedanym koncercie Coldplay

1 minute, 7 seconds Read

Roman Panchenko uciekł z ojczyzny i przeniósł się do Warszawy w Polsce, gdzie frontman Coldplay usłyszał go grającego na gitarze na ulicach miasta.

W zadziwiających scenach zamieszczonych w mediach społecznościowych 45-letni Martin zauważył utalentowanego muzyka i zapytał go, czy chciałby wystąpić z nim na wyprzedanym koncercie Coldplay w Warszawie.

26-letni muzyk podzielił się surrealistycznym doświadczeniem na TikTok, które zawierało jego nagranie za kulisami, zanim dołączył do artysty ze swoją gitarą w duecie z supergwiazdami.

na stadionie zapadła cisza, gdy duet wykonał emocjonalnie ukraiński utwór „Obijmy”, co oznacza „przytul mnie”.

Panchenko dumnie zawiązał ukraińską flagę na szyi jak pelerynę, zanim wniósł ją na scenę.

Rozgrzewająca chwila pobudziła również karierę młodego artysty i dała mu większy rozgłos dla jego muzyki, ponieważ wideo osiągnęło teraz ponad 2 miliony wyświetleń w TikTok.

Nie po raz pierwszy w ostatnich tygodniach Żółta piosenkarka dała zaskakujący, zaimprowizowany występ.

Kilka godzin po tym, jak ojciec dwójki dzieci skończył swój występ w Glastonbury, został zauważony, jak gra dla miejscowych w pubie w Somerset.

Muzyk wracał do domu po szalonym weekendzie i wpadł do The Staff Inn w Hinton Charterhouse na lunch ze swoją długoletnią dziewczyną, 32-letnią Dakotą Johnson.

 

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.