Cheryl Burke odchodzi z Tańca z Gwiazdami i oto dlaczego

1 minute, 21 seconds Read

Cheryl Burke ogłosiła, że po prawie 17 latach odchodzi z pracy jako zawodowa tancerka Tańca z Gwiazdami.

Cheryl Burke zawiesza swoje buty do tańca.

20 listopada 38-latka ogłosiła na Instagramie, że odchodzi z pracy jako zawodowa tancerka w Tańcu z gwiazdami po prawie 17 latach, co oznacza, że obecny sezon 31, w którym ostatnio rywalizowała z meteorologiem telewizyjnym Samem Championem, będzie jej ostatnim. Zatańczy w programie po raz ostatni w finale sezonu 21 listopada.

“To była jedna z absolutnie najtrudniejszych decyzji w moim życiu & jestem również pewna, że jest to właściwa decyzja,” napisała w swoim poście. “To było naprawdę doświadczenie życia. Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału mojej kariery, ale ten będzie trudny do pokonania! Do następnego razu…Love you all, always & forever xx”.

Cheryl wypowiedziała się na temat swojego wyjścia z DWTS, które przychodzi ponad miesiąc po tym, jak ona i Sam zostali wyeliminowani z konkursu.

“To koniec pewnej ery, mojego czasu jako tancerki w Tańcu z Gwiazdami”, powiedziała. “To zmieniło moje życie. Nie przestałam płakać, a nie jestem osobą, która naprawdę płacze”.

Cheryl zadebiutowała w DWTS w sezonie drugim w 2006 roku. Wraz z partnerem Drew Lacheyem zdobyła trofeum Mirror Ball. W następnym sezonie Cheryl ponownie zajęła pierwsze miejsce, tym razem z emerytowaną gwiazdą NFL Emmittem Smithem. To oznaczało ostateczne zwycięstwo Mirror Ball Trophy dla Cheryl, która kontynuowała rywalizację w programie od sezonu 4 do 19, a następnie ponownie w sezonach 23, 25 i 27 do chwili obecnej.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.