Casey Wilson wspomina kręcenie sceny seksu z Samem Asghari wśród ruchu Free Britney

2 minutes, 27 seconds Read

Casey Wilson wyjaśniła, dlaczego powstrzymywała się przed zadawaniem swojemu partnerowi Samowi Asghari wszystkich palących pytań na temat Britney Spears – a nawet wymyśliła dla siebie skomplikowaną historię “kosmity”.

Casey Wilson nie jest jednym z tych, którzy całują i opowiadają – lub raczej całują i pytają.

Komiczka zdradziła, jak wyglądało kręcenie sceny seksu z Samem Asghari-em, który w czerwcu poślubił Britney Spears, kiedy ruch Free Britney był w pełnym rozkwicie.

W nowym wywiadzie Wilson wyjaśniła, że bardzo chciała zapytać o prawdziwy związek swojej gwiazdy, ale uznała, że lepiej nie mówić o niektórych rzeczach.

Wilson mówiła w SiriusXM’s The Jess Cagle Show 21 lipca o pracy z Asghari przy serialu Black Monday, w którym on grał Giancarlo, a ona Tiff Georginę. Jak ujęła to współprowadząca Julia Cunningham, para “bzyka się agresywnie” w premierze sezonu trzeciego w 2021 roku.

“Wolna Britney szalała, dużo się działo, a potem jesteś na planie z Samem Asghari” – zauważyła Cunningham. “Jak to było?”

“Czasami Bóg stawia cię w czasie i miejscu i mówi: ‘Jesteś wybrańcem'”, zażartował Wilson. “Ktoś musi symulować seks z tym mężczyzną [pośród tego, co się dzieje] z Free Britney. I to byłam ja.”

Przekomarzała się, “Więc za to chcę powiedzieć, jeśli walczysz o [swoje] marzenia i chcesz pewnych rzeczy, po prostu manifestuj, manifestuj, manifestuj”.

Ale, jak było naprawdę? Jak podzieliła się Wilson, “To było dzikie”. Wspominając, że ona i “drogi przyjaciel” Andrew Rannells dzielili sceny z Samem.
Wilson powiedziała, że chcieli być “oczywiście odpowiedni” ze swoim współgwiazdorem “i nie zadawać tysięcy pytań”.

“Oczywiście kochamy Britney i desperacko chcieliśmy, żeby była wolna” – kontynuowała aktorka Shrink Next Door – “ale jednocześnie chcieliśmy ustanowić zaufanie, a potem spróbować się tam dostać”.

Stworzyli nawet rozbudowaną backstory, która miała im pomóc wczuć się w postać.

“Byliśmy jak, ‘Udawajmy, że jesteśmy kosmitami, którzy właśnie zeszli na ziemię. Nawet nie wiemy, co to jest muzyka'” – wspominał Wilson. “‘Tak jakbyśmy nie byli z tego świata. Jesteśmy thespianami.”

Najwyraźniej pozaziemska metoda zadziałała i pomogła im oprzeć się pokusie zadawania Asghari wszystkich swoich palących pytań na temat konserwatora Spears, który zakończył się w listopadzie po 13 latach.

Zauważyła, że nie uzyskali żadnych informacji: “Dolna linia, nie dostaliśmy wiele i to jest na nas,” powiedziała. “Ale Sam to uroczy, kochany facet. I wspaniały.”

A jeśli nadal chce wiedzieć, co Asghari myśli o Spears, nie musi patrzeć dalej niż jego komentarze dotyczące ich ślubu.

Jak powiedział Good Morning America, “Wyobraziliśmy sobie, że ta rzecz jest bajką i tak było”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.