Camila Coelho urodziła swoje pierwsze dziecko

1 minute, 5 seconds Read

Nieco ponad rok po ujawnieniu diagnozy epilepsji, Camila Coelho powitała swoje pierwsze dziecko z mężem Ícaro Coelho, nazywając swoją drogę do macierzyństwa “wrażliwą podróżą”.

Oficjalnie trzyosobowa rodzina.

Camila Coelho powitała swoje pierwsze dziecko z mężem Ícaro Coelho. Brazylijska influencerka mody i piękna podzieliła się wiadomością na mediach społecznościowych, nazywając ich chłopca “naszym aniołem”.

“Kai Coelho – urodzony 8/5/22 o 8:52pm”, napisała 7 sierpnia na Instagramie. “Jesteśmy tak wdzięczni, że jest zdrowy i tutaj z nami”.

Wraz z ogłoszeniem, Camila podzieliła się kilkoma zdjęciami z wielkiego dnia, w tym słodkim czarno-białym snapem Kai trzymającym się ręki taty i wideo z siebie płaczącego “łzy szczęścia” po usłyszeniu płaczu syna “po prawie 24 godzinach w pracy”.

34-latek po raz pierwszy ogłosił, że spodziewa się z powrotem w marcu, nazywając doświadczenie “spełnieniem marzeń”.

“To były naprawdę najszczęśliwsze 23 tygodnie mojego życia”, napisała obok zdjęć z sesji ciążowej, którą zrobiła dla Vogue Brazil. “Po wrażliwej podróży, z tak wieloma obawami i wieloma frustracjami, Bóg pobłogosławił nas najbardziej wyjątkowym prezentem w życiu, tym, o którym marzyliśmy najbardziej – NASZYM BABYM!!!”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.