Były Jed Wyatt Hannah Brown zaręczy się z Ellen Decker: „Greatest Joy of My Life”

3 minutes, 0 seconds Read

„Z płynącymi łzami Ellen Decker powiedziała mi tak” – podzielił się absolwentem Bachelorette Jed Wyatt

Jed Wyatt znalazł swoją osobę.

Absolwent Bachelorette podzielił się słodkim momentem, w którym zaręczył się z Ellen Decker w emocjonalnym poście na Instagramie w niedzielę. Obok zdjęć 28-letniego Wyatta na jednym kolanie i całującego Deckera przed zachodem słońca, Wyatt podzielił się podpisem o romantycznej propozycji.

Zaczęło się od ody do jego przyszłej żony. „Ellen, jesteś największą radością mojego życia” – napisał Wyatt. „Spędzanie z tobą tak dużo czasu wiele mnie nauczyło. Przede wszystkim nasza zdolność do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami była bardzo imponująca.

Wyatt dodał: „Ludzie w nas wątpili i śmialiśmy się. Mieliśmy dni, w których doprowadzaliśmy się do szału i zawsze wracaliśmy, aby rozwiązać. Jesteśmy zakorzenieni w miłości głębszej niż wszystko, o co kiedykolwiek mogłem się modlić ”.

Muzyk był szczery, bo wspomniał również o stresie, jaki wywołuje propozycja. „Okazuje się, że spędzenie kilku miesięcy, wiedząc, że zamierzasz oświadczyć się kobiecie swoich marzeń, może mieć swoje żniwo” – kontynuował. „Ale każda możliwa sekunda walki, która doprowadziła do tego momentu, była tego warta”.

Wyatt opowiadał o cechach osobowości, które najbardziej kocha w swojej przyszłej narzeczonej i powiedział, że moment, w którym zadał pytanie, był pełen łez. „Ellen to najfajniejsza, najzabawniejsza, najzabawniejsza, najcięższa praca, najzdrowsze odżywianie, rutynowe czynności, długie spacery, powiew świeżego powietrza, jakie kiedykolwiek spotkałem” – kontynuował Wyatt w poście w mediach społecznościowych. „Fakty są takie, nie pamiętam, co powiedziałem tam na jednym kolanie, ale z płynącymi łzami Ellen Decker powiedziała mi „tak”.

„Cieszę się, że mogę spędzić z tobą to życie. Kocham cię, chronię, wspieram i kupuję ci nieskończone ilości posypek. Budzenie się obok tego pierścionka na twojej dłoni w ciągu ostatnich kilku dni było jednym z najszczęśliwsze uczucia, jakie czułem w życiu. Zasługujesz na to wszystko, Ellen. Bez zbędnych ceregieli, jak doskonała jest moja narzeczona.

Wyatt po raz pierwszy przedstawił swoją relację z Deckerem na Instagramie w grudniu 2019 r. Pierwszy post przedstawiał parę jeżdżącą na łyżwach, trzymając się za ręce. „Serce się uśmiecha, kolana są trochę zdenerwowane. 😂” – opisał wideo.

Fani Bachelorette po raz pierwszy zobaczyli Wyatta w sezonie Bachelorette Hannah Brown. Chociaż w końcu otrzymał jej ostatnią różę – i był krótko zaręczony z Brownem – związek zakończył się, gdy w sezonie pojawiły się plotki, że Wyatt ma dziewczynę w domu – Haley Stevens.

Brown opowiedział o rozstaniu z PEOPLE. „To nie jest przyszłość, jakiej się spodziewałem” – powiedział. „Przechodzę teraz przez wiele emocji. Jestem wściekły, smutny. A w inne dni myślę sobie: „Co mi się właśnie przydarzyło?”.

Dodała: „To było bolesne. Podstawą tego, co wierzę, że miłość opiera się na uczciwości i prawdzie. Jeśli mnie kochał, chciał dla mnie jak najlepiej, dlaczego mi tego nie dał? Zawsze mówił, że nigdy nie chciał tego zrobić zranił mnie, ale zranił mnie bardziej niż ktokolwiek inny.

„Miałem z jego powodu wyrzuty sumienia, ale nadal uważam, że próbował usprawiedliwić ten [związek]”.

Chociaż Brown jest teraz w swoim własnym związku, nadal istnieje więź rodzinna z historią Wyatta. Brat Browna, Patrick Brown, jest teraz zaręczony ze Stevensem.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.