Bruce Springsteen po raz pierwszy zostaje dziadkiem!

1 minute, 35 seconds Read

Szefem jest teraz Dziadek!

W weekend żona Bruce’a Springsteena, Patti Scialfa Springsteen, podzieliła się wiadomością na Instagramie, że ona i Bruce byli dziadkami po raz pierwszy.

spaceruje z dzieckiem. Lily Harper Springsteen”, Patti podpisała zdjęcie ich syna Sama i jego partnera stojących przed wózkiem, a także zbliżenie ich nowego wnuka.

Na słodkim zdjęciu małej Lily widać noworodka w różowym kapeluszu i dwóch różowych nakładkach na dłonie niedźwiedzia.

Bruce i Patti, którzy pobrali się w 1991 roku, mają ze sobą troje dzieci: Evana, Jessicę i Sama (28 lat).

W styczniu 2020 r. nowy tata i najmłodszy syn pary był jednym z 15 zaprzysiężonych przez burmistrza Jersey City w stanie New Jersey w ratuszu do straży pożarnej Jersey City, donosi CNN.

„To była długa droga, był bardzo oddany przez kilka lat i jesteśmy dziś po prostu podekscytowani” – dumny tata Bruce powiedział CBS New York o swoim synu w tamtym czasie.

To było ekscytujące lato dla nowego dziadka. Wraz ze swoim zespołem E Street Band, 72-letnia legenda muzyki ogłosiła we wtorek 31 nowych tras koncertowych w USA, zaczynając od koncertu w Tampa na Florydzie w lutym 2023 roku.

Wokalista „Thunder Road” i jego zespół po raz pierwszy ogłosili wielką międzynarodową trasę koncertową w 2023 roku w maju, a nowe daty oznaczają ich pierwszy wspólny wyjazd od sześciu lat.

Springsteen wydał dwa nowe albumy od czasu swojej ostatniej trasy (Western Stars w 2019 i A Letter To You w 2020), a także rozpoczął solową rezydencję koncertową w Nowym Jorku pod nazwą Springsteen na Broadwayu, która zakończyła się w zeszłym roku po ponad 200 koncertach.

W skład E Street Band wchodzą jego żona, Patti, Nils Lofgren, Roy Bittan, Garry Tallent, Stevie Van Zandt, Max Weinberg, Soozie Tyrell, Jake Clemons i Charlie Giordano.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.