Bridgerton Sezon 3: Pierwsze spojrzenie na Penelope’s Glow Up

1 minute, 39 seconds Read

Penelope Featherington, grana przez Nicolę Coughlan, wydaje się być gotowa do wejścia w światło reflektorów w tym spojrzeniu na produkcję trzeciego sezonu Bridgerton.

Czy Penelope Featherington będzie diamentem trzeciego sezonu Bridgerton?

Wydaje nam się, że tak, ponieważ filmik zapowiadający rozpoczęcie produkcji trzeciego sezonu dał namiastkę przemiany Penelopy Featherington w uderzającą piękność.

Nie oznacza to, że Penelopa nie była wcześniej urocza, ale materiał opublikowany 20 lipca pokazał Nicolę Coughlan, która gra Penelopę, z oszałamiającym upięciem i makijażem.

Chodzi o to, że grzywka i przydymione oko nie są tym, co zwykle widzimy na córce Featheringtonów.

Ta przemiana nie jest zaskoczeniem dla fanów książek o Bridgertonach, ponieważ Romancing Mister Bridgerton – powieść Julii Quinn, która zainspirowała ten sezon – wprowadza nowy wygląd Penelopy.

Oczywiście, Penelope nie jest jedyną osobą, która będzie miała szansę się rozwinąć, ponieważ Nicola zdradziła, że Luke Newton, który gra jej drugą połówkę, Colina Bridgertona, ma w tym sezonie dużą energię lidera.

“Widziałam dziś zdjęcie [Luke’a] z przymiarki,” powiedziała wtedy, “i zabrali go z boysbandu do czołówki w znaczący sposób”.

Nowy główny bohater

Podobnie jak w sezonach pierwszym i drugim, w których główną rolę odgrywali Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor) i Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey),
sezon trzeci stawia w centrum uwagi inne rodzeństwo Bridgertonów: Colin Bridgerton (Luke Newton).

His Leading Lady
Druga połówka Colina w trzecim sezonie? Długoletnia przyjaciółka Penelope Featherington (Nicola Coughlan).

Sezon trzeci będzie podążał za wydarzeniami z powieści Julii Quinn, Romancing Mister Bridgerton, która śledzi Colina, jak w końcu uświadamia sobie, że Penelope jest warta zalotów i zakochania się w niej.

Więcej Kanthony
Nie, Simone Ashley nie będzie ciągnąć Regé-Jean Page, ponieważ potwierdziła, że jej postać Kate Bridgerton (z domu Sharma) pojawi się w trzecim sezonie.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.