Brian Austin Green zabiera chłopca Zane na spacer na nowym zdjęciu.

1 minute, 39 seconds Read

Prawie dwa miesiące po powitaniu chłopca Zane z Sharną Burgess, Brian Austin Green podzielił się słodką chwilą z ich synem na Instagramie.

Dziecko na pokładzie.

20 sierpnia Brian Austin Green wziął na media społecznościowe, aby podzielić się uroczą aktualizacją swojego syna Zane Walker Green, który powitał z Sharna Burgess wcześniej tego lata.

“Staje się tak duży tak szybko”, napisał, obok zdjęcia siebie z niemowlęciem przywiązanym do jego klatki piersiowej w nosidełku. “Już prawie 2 miesiące”.

Przyjaciele i fani szybko wzięli do sekcji komentarzy postu, aby zachwycić się słodkim zdjęciem, w tym byłą gwiazdą Beverly Hills, 90210 Lindsay Price, która skomentowała, “Twoja mini”.

Brian, 49, i Sharna, 37 – którzy poszli Instagram oficjalnie z ich romansem w styczniu 2021 – powitali dziecko Zane 28 czerwca.

“Moje serce jest teraz na zawsze poza moim ciałem”, pro Dancing With The Stars podzielił się na Instagramie po urodzeniu przez cesarskie cięcie, wraz z poprzednim czarno-białym zdjęciem małej ręki Zane’a.

Nowy dodatek pary jest pierwszym dla Sharny i piątym dla Briana. Aktor jest również ojcem dzieci Journey, 5, Bodhi, 8 i Noah, 9 (których mamą jest jego była żona Megan Fox) oraz 20-letniego Kassiusa (którego mamą jest Vanessa Marcil).

Krótko po przybyciu Zane’a, Brian otworzył się na temat tego, jak on i Sharna skończyli na kompromisie w sprawie imienia ich dziecka.

“Wiesz, nazywanie chłopców jest trudne”, podzielił się 1 lipca, “A znalezienie nazwy, która idzie dobrze z Greenem, jest naprawdę trudne. Więc, podoba mi się imię Walker. Sharna lubiła imię Zane, i ciągle wracaliśmy między tymi dwoma jako pierwszymi imionami.”

Kontynuował, “W końcu doszedłem do wniosku pewnego dnia, ‘Wiesz co? To jest pierwsze dziecko Sharny. Podoba mi się Zane, to niesamowite imię. Więc byłem jak, zróbmy Zane Walker Green. I myślę, że to doceniła. I jest to naprawdę fajne imię”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.