Bliźnięta Mariah Carey, Moroccan i Monroe, kradną show na paradzie z okazji Święta Dziękczynienia.

1 minute, 30 seconds Read

Bliźniaki Mariah Carey i byłego Nicka Cannona, Moroccan i Monroe, zrobiły niespodziankę, występując obok swojej matki na Paradzie z okazji Święta Dziękczynienia 2022 roku.

Niespodzianka!

Jak Mariah Carey wykonała swój hit “All I Want for Christmas Is You” na 2022 Macy’s Thanksgiving Day Parade w Nowym Jorku 24 listopada, jej i ex-męża Nicka Cannona bliźniaki, Moroccan i Monroe, ukradł show z uroczych cameos na scenie.

Pojawiając się po obu stronach swojej matki, rodzeństwo, 11, tańczył wewnątrz dużych otwartych zielonych prezentów przed stepping out, aby pomóc zamknąć numer, po którym Santa wykonawca został wniesiony na pływak w dół 34th Street na wielki finał.

Moroccan nosił czerwoną bluzę, czarne spodnie i złoty łańcuch, podczas gdy Monroe był przebrany za wróżkę w białym tutu, tiarę i skrzydła. Stroje bliźniaczek odpowiadały tym noszonym przez dorosłych członków zespołu tańca rezerwowego.

“Happy Thanksgiving!!!” Mariah, która na występ była odziana w czerwoną suknię syrenki i tiarę, napisała na Instagramie. “Wdzięczny i tak dumny z moich pięknych dzieci Roc i Roe, wdzięczny za lamblie i za cenne chwile w życiu”.

Gwiazda pop, często nazywana “Królową Świąt”, dodała: “Teraz jest reaaaallly czas!!!”.

Zobacz zdjęcia Mariah, Moroccan, Monroe i innych na paradzie z okazji 2022 Macy’s Thanksgiving Day poniżej:

Mariah Carey, Moroccan & Monroe
Niespodzianka! Piosenkarka wykonuje “All I Want for Christmas Is You”, podczas gdy jej i byłego Nicka Cannona bliźniaki zrobiły urocze cameos na scenie.

Moroccan Cannon
Syn Mariah Carey i byłego męża Nicka Cannona występuje z mamą.

Monroe Cannon
Córka Mariah Carey i byłego męża Nicka Cannona występuje z mamą.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.