Blake Lively rozpoczyna świętowanie urodzin magiczną wycieczką do Disneylandu

1 minute, 6 seconds Read

Hej, Upper East Siders! Wygląda na to, że Blake Lively świętuje swoje urodziny trochę wcześniej, nie w Nowym Jorku, ale w Disneylandzie w Kalifornii. Przewińcie dalej, aby zobaczyć zdjęcia wychowanki Gossip Girl.

Blake Lively spędza dzień w Disneylandzie z okazji swoich urodzin.

Chociaż Blake Lively kończy 35 lat dopiero 25 sierpnia, to jednak świętowanie rozpoczęła już wcześniej, odwiedzając kalifornijski park rozrywki wraz ze swoją siostrą, aktorką Robyn Lively.

I wygląda na to, że świetnie się bawiły. Pozowali do zdjęć przed Zamkiem Śpiącej Królewny, widzieli kilka Szturmowców w Star Wars: Galaxy’s Edge, znaleźli świecę z Encanto i poszli do Disney California Adventure Park. Ale to nie wszystko.

Blake i Robyn, 50, przeszli również obok butiku Bibbidi Bobbidi i sprawdzili jabłko Winnie the Pooh’s ‘Hunny’ Pot. Widzieli też kilka znanych postaci – w tym Mary Poppins i Berta, Jessie z Toy Story, księżniczkę Jasmine z Aladyna i księżniczkę Tianę z Księżniczki i żaby, która jak zażartowała Blake będzie jej randką na Met Gala w przyszłym roku.

W sumie wygląda na to, że był to magiczny dzień. “Znajdź mi szczęśliwsze miejsce na ziemi, aby wcześnie rozpocząć obchody moich urodzin”, Blake napisał na Instagramie Aug. 14. “Będę czekać…”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.