Black Adam przynosi Dwayne Johnsonowi najbardziej dochodowy weekend otwarcia filmu w historii

1 minute, 36 seconds Read

Black Adam Dwayne’a Johnsona od kilku lat jest podekscytowany przez zapaśnika, który stał się aktorem, a Dwayne wykonał cudowną robotę, sprzedając film publiczności. Gwiazda zrobiła to, z czego jest znana, a to elektryzuje publiczność na całym świecie podekscytowaniem. Podekscytowanie jest bardzo wyraźnie widoczne w liczbach, ponieważ zarobki Black Adama w weekend otwarcia sumują się do oszałamiającej sumy 67 milionów dolarów!

To ogromny sukces dla filmu i dla samego Johnsona, ponieważ jest to najwyższe zarobki w weekend otwarcia dla dowolnego filmu z Dwayne Johnson jako głównym aktorem. Podczas gdy Dwayne zagrał w wielu filmach, w których grał drugoplanowe role, które wypadły lepiej, ale w filmach, w których gra główną rolę, takich jak Jumanji, San Andreas Skyscraper itp. Czarny Adam siedzi wygodnie na górze i może nawet mieć szansę stając się najbardziej dochodowym filmem Dwayne’a Johnsona w historii.

Dwayne Johnson wielokrotnie wyjaśniał, że Black Adam to jego projekt z pasją i od wieków chciał to zrobić i zrobić to dobrze.

Dwayne osobiście bardzo ciężko walczył o film, ponieważ jego postać początkowo miała pojawić się jako czarny charakter w Shazamie! film, ale Johnson osobiście skontaktował się z kierownikami studia, aby przedstawić pomysł nadanie postaci Czarnego Adama własnego solowego filmu.

Czarny Adam opowiada historię tytułowego bohatera, który po otrzymaniu boskich mocy zostaje uwięziony na 5000 tysięcy lat. Teraz wyszedł z więzienia i planuje wyzwolić swój rodzaj sprawiedliwości na świecie, który jest bezwzględny i graniczy z mściwością. W filmie występuje gwiazdorska obsada, w tym Pierce Brosnan, Aldis Hodge, Noah Centineo i Quintessa Swindell. Film dostarcza również wiele szoku i podziwu w postaci wielu scen z innych postaci z większego DCEU, aby połączyć go z większymi planami w pracy dla wszechświata filmowego.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.