Blac Chyna pokazała ogoloną głowę w poście na Instagramie, a fani nie mogą uwierzyć własnym oczom

1 minute, 50 seconds Read

Gwiazdy są zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i modą. Świat rozrywki rozwija się dzięki różnym stylom i sposobom prezentowania się celebrytów. Jednak nawet przy pewnych trendach już się dzieje, celebryci również rozpoczynają wiele trendów i wyglądają niesamowicie, gdy to robią.

Blac Chyna wprowadziła nowy trend, goląc głowę, jak pokazano w niedawnym poście na Instagramie. Gwiazda ma teraz ogoloną na blond głowę, którą planuje kołysać, aby cały świat mógł ją zobaczyć. W poście znajdowała się rolka Blac Chyna pokazująca jej nową fryzurę i wyglądała wspaniale.

Podpis pod postem brzmiał: „Każdy może być pewny siebie z pełną czupryną włosów. Ale pewna siebie łysa kobieta – w surowym [emotiku trofeum] jest twój diament”. Jej film zawierał również dźwięk słynnej raperki Sukihany, wyjaśniającej, dlaczego ci, którzy ogolili głowę, byli niezwykle potężni.

Podczas gdy post miał tylko przedstawić publiczności jej nowy wygląd, samo wideo stało się wirusowe w Internecie. Wielu jej wiernych fanów było zszokowanych, widząc, że nie ma już swoich włosów. Jednak większość komentarzy pod postem była pozytywna, mówiąc Blacowi, że wygląda niesamowicie i że fryzura jej pasuje.

Fani byli jeszcze bardziej zaskoczeni, ponieważ wiadomo, że Blac Chyna lubi wyrażać siebie poprzez swoje fryzury. Jednak wielu fanów wierzyło, że jej nowy wygląd pasuje do niej i wygląda oszałamiająco. Powszechnie uważano, że zmiana była dla Blac Chyna świetna.

Blac Chyna znalazła się również w centrum uwagi ze względu na jej niedawny proces o zniesławienie przeciwko rodzinie Kardashian-Jenner. Niestety nie uzyskała sprawy na swoją korzyść, ponieważ ława przysięgłych zaprzeczyła jej twierdzeniom, że rodzina próbuje zrujnować jej karierę i życie.

Jednak pomimo negatywnej uwagi z powodu pozwu, Blac Chyna jest obecnie jedną z najpopularniejszych celebrytów w Internecie. Wydaje się, że zyskała uznanie milionów ludzi na całym świecie, którzy oklaskiwali ją za wyjście ze swojej strefy komfortu i spróbowanie czegoś nowego.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.