Ben Affleck wygląda na przygnębionego, gdy przygotowuje się do odlotu na 50 urodziny z żoną Jennifer Lopez

1 minute, 4 seconds Read

Hollywoodzki gwiazdor wyglądał, jakby był w niezbyt radosnym nastroju, gdy przygotowywał się do wejścia na pokład prywatnego odrzutowca, by świętować z nową żoną Jennifer i kilkorgiem ich dzieci.

Ben Affleck wyglądał na przygnębionego, gdy przygotowywał się do obchodów przełomowych urodzin w towarzystwie nowej żony Jennifer Lopez i ich dzieci.

Zdobywca Oscara skończy w poniedziałek 50 lat – trzy lata za drugą żoną JLo, 53.

Aktor Batmana został przyłapany na tym, że wyglądał jak kamień, kiedy przygotowywał się do wejścia na pokład samolotu, aby odlecieć w egzotyczne miejsce i świętować swoje nadchodzące urodziny.

Paparazzi uchwycili gwiazdę na płycie lotniska w czarnych dżinsach, czarnym płaszczu, białym t-shircie i okularach przeciwsłonecznych w stylu Top Gun.

Towarzyszący niedopowiedziany styl, był czymś w rodzaju zmarszczki i smutnego uśmiechu – podczas gdy niedawna nowa żona Jenny pracowicie zbierała ich bagaże….

TMZ donosi: “Nowożeńcy wsiedli do prywatnego samolotu w sobotę na lotnisku Van Nuys w L.A. z kilkoma swoimi dziećmi w towarze.

“Rozpoznajemy tutaj dwoje dzieci BA, ale nie jest jasne, czy młode Jen są już w środku, czy nawet tam w ogóle. W każdym razie, ta podróż to sprawa rodzinna”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.