Bella Hadid wymyśliła nowy sposób na noszenie swetra

1 minute, 22 seconds Read

Kolejny dzień, kolejny ostry street style Belli Hadid.

W swoim najnowszym outficie, supermodelka została zauważona w nowatorskim wydaniu przeciętnego swetra. Podczas spaceru po Nowym Jorku, Hadid miała na sobie czarny, prążkowany golf, ale tylko z jednym rękawem.

W ten sposób powstał ciekawy, asymetryczny detal, który odsłonił również jej luźny, biały tank top pod spodem.

Reszta zestawu składała się z czarnych jedwabnych spodni z szerokimi nogawkami, czarnej torby na ramię ze złotymi łańcuszkami, czarnych cienkich szali oraz pary białych butów.

Włosy ułożyła w charakterystyczny dla siebie ulizany kok, a na usta nałożyła ciemnoróżowe usta.

Chociaż Hadid uwielbia nawiązywać do lat 90-tych i wczesnych lat 60-tych w swojej garderobie (często w stylu vintage), nie jest też zwolenniczką nowoczesnych stylizacji, które emanują nowatorstwem i innowacyjnością.

Na przykład, przed pokazem Marca Jacobsa w 2022 roku, modelka została zauważona w spodniach z szerokimi nogawkami, które miały nadrukowany wzór postrzępionego, podartego denimu.

Do tych spodni dobrała białą bluzkę z wzorem sałaty, a także granatową kurtkę i białe botki.

W jednym z ostatnich wywiadów Hadid opowiedziała o swoich preferencjach stylistycznych i o tym, jaki wpływ ma to na to, co noszą inni. “Jestem nieżyciowa. Wiem, co mi się podoba.

Zawsze tak było, od kiedy byłam młoda. I nigdy nie dryfowałam”, powiedziała wtedy. “Patrzę na zewnątrz i widzę sto osób ubranych dokładnie tak jak ja, tylko dlatego, że to, czym jest Instagram”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.