Baz Luhrmann, Doja Cat i inne gwiazdy oddają hołd po śmierci aktorki Elvisa Shonki Dukureh

1 minute, 27 seconds Read

Shonka Dukureh, która grała Big Mama Thornton w Elvisie, została znaleziona martwa w sypialni swojego mieszkania w Nashville 21 lipca, podała policja. Przeczytaj hołdy od Baza Luhrmanna, Doja Cat i nie tylko.

Film Elvisa stracił jedną ze swoich gwiazd.

Aktorka i muzyk Shonka Dukureh, która wcieliła się w rolę Big Mama Thornton w nowym filmie Baza Luhrmanna Elvis, została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Nashville 21 lipca, według tweeta z policji w Nashville.

44-latkę znaleziono w sypialni jej domu, którą dzieliła z dwójką małych dzieci przez policję. Władze powiedziały, że nie podejrzewa się jej śmierci.

Rzecznik lekarza sądowego Davidson County Medical Examiner potwierdził E! Wiadomość, że jej ciało jest w ich areszcie do autopsji, która zostanie wypuszczona w późniejszym terminie. Nie ujawniono przyczyny śmierci.

Po jej śmierci fani przenieśli się na jej stronę na Instagramie z wiadomościami do „Rest In Paradise”.

Jedyną zasługą filmową Dukureha jest Elvis, według IMDb. Absolwent Uniwersytetu Fisk wystąpił także w teledysku do piosenki Doja Cat „Vegas” ze ścieżki dźwiękowej filmu.

Film, z udziałem Austina Butlera i Toma Hanksa, został wydany na początku tego roku.

Dukureh wspomniała o swojej pierwszej dużej roli w wywiadzie udostępnionym na jej stronie na Instagramie w zeszłym tygodniu.
„Wdzięczność jest tam, gdzie mieszkam, ponieważ moja babcia, mama, mama, rodzina wzorowała się i zaszczepiła we mnie” – napisała do klipu.

„To nie jest postawa mniej niż lub okruszków, ale taka, która przyznaje, że dobre rzeczy nie są gwarancją, a kiedy spotykamy je z wdzięcznością, wdzięczność to najmniej, co możemy wyrazić”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.