Batsheva Haart z My Unorthodox Life zdradza szczegóły swojego życia randkowego i “fazy motyki” po rozwodzie

1 minute, 12 seconds Read

zdradziła, że po siedmiu miesiącach od rozstania z byłym Benem Weinsteinem, znów zaczęła chodzić na randki. Dowiedz się, jak wygląda dotychczasowe życie miłosne gwiazdy My Unorthodox Life.

Batsheva Haart jest singielką i jest gotowa do zawarcia związku!

Ponad siedem miesięcy po zakończeniu swojego dziewięcioletniego małżeństwa z Benem Weinsteinem, gwiazda My Unorthodox Life powróciła na scenę randkową.

Wprawdzie jest nieco opóźniona w stosunku do wszystkich nowych aplikacji, biorąc pod uwagę, że miała zaledwie 19 lat, kiedy związała się z nowojorskim agentem nieruchomości, Batsheva dokumentuje teraz wszystkie wzloty i upadki swojej samotnej podróży, aby wszyscy mogli zobaczyć.

W filmie TikTok udostępnionym w czerwcu, 29-latka szczerze przyznała, że “pierwszym etapem, którego doświadczyłam, była moja faza motyki Hinge”.

“Naprawdę nie ma innego sposobu, aby to opisać”, zażartowała, wyjaśniając, jak “rozmawiała z milionem ludzi” na aplikacji randkowej, która została założona w 2012 roku.

“Kiedy rozmawiasz z grupą ludzi, możesz łatwo odsiać tych, których nie chcesz widzieć”.

Dla Batshevy “ważne” jest, aby utrzymać rozmowę z perspektywicznymi zalotnikami, zauważyła w osobnym wideo. “Na Hinge, zamiast polubienia zdjęcia lub podpowiedzi, powinieneś odpowiadać na podpowiedzi” – wyjaśniła.

“Polubienie czyjegoś profilu to za mało. Więc kiedy widzę faceta, którego uważam za uroczego, odpowiem na coś”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.