Barbie Ferreira mówi, że odchodzi z ‘Euphorii’: ‘Muszę się pożegnać z łzami w oczach’.

1 minute, 33 seconds Read

Barbie Ferreira powiedzmy, że nie wróci do “Euphorii” na jej trzeci sezon.

Aktor ogłosił swoje pozorne odejście za pośrednictwem Instagrama, pisząc w poście z historią: “Po czterech latach wcielania się w najbardziej wyjątkową i enigmatyczną postać Kat, muszę powiedzieć bardzo łzawe pożegnanie. Mam nadzieję, że wielu z was mogło zobaczyć siebie w niej tak jak ja i że przyniosła wam radość widząc jej podróż do postaci, którą jest dzisiaj. Włożyłam w nią całą moją troskę i miłość i mam nadzieję, że mogliście to poczuć. Kocham cię Katherine Hernandez.”

Przedstawiciele HBO i Ferreiry nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Variety o komentarz.

Kat, najlepsza przyjaciółka Maddie (Alexa Demie) i Cassie (Sydney Sweeney), była symbolem pozytywnego nastawienia do ciała w serialu, ponieważ zmieniła swój styl i stała się bardziej pewna swojej seksualności. Jednak widzowie byli zdezorientowani, gdy jej wątek zszedł na dalszy plan w sezonie 2. Chociaż pojawiły się plotki o napięciach na planie między Ferreirą a twórcą serialu Samem Levinsonem – w tym, że Ferreira szturmem opuściła plan zdjęciowy, co HBO zdementowało – aktor zamknął je w marcowym wywiadzie dla Insidera.

“Naprawdę uważam, że fani są naprawdę namiętni i doceniam to, ponieważ ‘Euphoria’ naprawdę wpłynęła na tak wielu ludzi”, powiedziała. “Czasami rzeczy nabierają własnego życia i nie są zakorzenione w prawdzie, ale to jest w porządku, ponieważ wiem, że to tylko z pasji i z ciekawości i wszystkich tych dobrych rzeczy. I zapisałem się na to. Więc, wezmę to. Przyjmę to, co dobre i to, co złe”.

Oprócz “Euphorii,” Ferreira ostatnio wystąpiła w filmie “Unpregnant” z 2020 roku i pojawiła się w horrorze Jordana Peele’a “Nope.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.