Barack Obama And Michelle Obama Have Been Married For 30 Years; The Couple Celebrates Anniversary With Adorable Instagram Posts

1 minute, 36 seconds Read

Najbardziej urocza para w amerykańskiej polityce i prawdopodobnie na świecie właśnie przekroczyła kolejny kamień milowy, ponieważ Barack Obama i Michelle Obama świętowali 30 lat małżeństwa i głębokiej miłości w sobie. Oboje świętowali swój wyjątkowy dzień, spędzając razem wspaniały dzień na plaży, a następnie korzystając z Instagrama, aby podzielić się swoim cudownym wieczorem i miłością do siebie z resztą świata.

Oboje opublikowali karuzelę z 3 zdjęciami, z których jedno przedstawiało ich razem na plaży, przytulając się do siebie, drugie przedstawiało serce narysowane na piasku z napisem „Barack + Michelle”, i trzeci pokazał czarno-białe zdjęcie z dnia ślubu.

The caption of Michelle’s post read as follows:

“Happy anniversary to the man I love! These last 30 years have been an adventure, and I’m grateful to have you by my side. Here’s to a lifetime together. I love you, @BarackObama ! ❤️😘”

Z drugiej strony Barack miał też wiele emocji do wyrażenia. Jego podpis brzmiał następująco:

„Miche, po 30 latach nie jestem pewien, dlaczego wyglądasz dokładnie tak samo, a ja nie. Wiem, że wygrałem tego dnia na loterii – że nie mogłem prosić o lepszego partnera życiowego. Szczęśliwej rocznicy , kochanie!”

Barack i Michelle spotkali się w firmie prawniczej Sidley Austin LLP w 1989 roku i wkrótce poszli na pierwszą randkę.

Barack oświadczyć się Michelle 2 lata później w 1991 roku, a para pobrała się 3 października 1992 roku w Trinity United Church of Christ w Chicago.

W tym roku mija 30. rok ich małżeństwa, a 33. z nich są dla siebie idealnymi ludźmi. Mają dwie urocze córki, Sashę Obamę i Malię Obamę. Sasha ma 21 lat, a Malia ma 24 lata.

Fani, przyjaciele, rodzina i sympatycy tej dwójki na całym świecie gratulowali im i życzyli im wszystkiego najlepszego, co przyniesie im przyszłość.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.