Ashton Kutcher zdradza szczegóły dotyczące “nostalgicznego” That ’70s Show Spin-Off

1 minute, 17 seconds Read

Ashton Kutcher jest wciąż na haju po swoim ponownym spotkaniu z obsadą That ’70s Show.

Oryginalne gwiazdy serialu, minus Danny Masterson, który czeka na proces w sprawie trzech oddzielnych zarzutów o gwałt (zaprzeczył wszystkim zarzutom), powróciły do Point Place, aby odtworzyć swoje role w nadchodzącym spin-offie Netflix That ’90s Show. A Ashton, który gra Michaela Kelso, może być stronniczy, ale już daje serialowi dwa kciuki.

“To naprawdę zabawne”, powiedział aktor w rozmowie z Variety. “Nowa obsada jest fenomenalna”.

Ashton podzielił się, że czuł się jakby podróżował w czasie, ponieważ plan zdjęciowy jest w zasadzie taki sam jak wtedy, gdy on, Mila Kunis, Topher Grace, Laura Prepon i Wilmer Valderrama po raz pierwszy zaczęli kręcić w 1998 roku. Jak powiedział: “To było naprawdę nostalgiczne”.

Przez pewien czas zastanawiano się, czy gwiazdy OG pojawią się w nadchodzącym serialu Netflixa, ale Ashton powiedział, że to był no-brainer. “Mila i ja rozważaliśmy to”, powiedział. “Pomyśleliśmy ‘Słuchaj, jesteśmy w pozycji, w której jesteśmy tylko z powodu tego serialu, więc po prostu wróćmy i zróbmy to’. Po prostu wróciliśmy i bawiliśmy się przez tydzień. To było takie przypadkowe i zabawne.”

Nowa seria będzie śledzić Leię Forman (Callie Haverda), córkę Erica (Topher) i Donny (Laura) oraz nową grupę nastolatków, z którymi Leia zaprzyjaźnia się spędzając lato u dziadków Reda (Kurtwood Smith) i Kitty (Debra Jo Rupp).

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.