Aquaman 2 Pęknięcie! Amber Heard nadal jest częścią pomimo ogromnej krytyki, ale planuje włączyć Batmana Bena Afflecka teraz na Backburner?

0 minutes, 55 seconds Read

Aquaman 2 tnie Batmana Bena Afflecka i Vulco Williama Defoe, ale zachowuje Merę Amber Heard, jak ujawniono w najnowszym pokazie testowym
Wraz z pojawieniem się Jamesa Gunna z Marvela jako nowego szefa DC Universe, wydaje się, że studio przechodzi kilka poważnych zmian i zmian. Solowy film o superbohaterach Jasona Momoa Aquaman był głównym punktem zwrotnym dla DC Universe i stał się najbardziej dochodowym filmem DC za granicą, zarabiając około 649,3 miliona dolarów. A jego kontynuacja jest w drodze, ale od czasu sporu prawnego jej głównej damy Amber Heard z Johnym Deppem przeżywa trudny okres. Uderzyło w nowy wybój drogowy, zobaczmy, co to jest!

Aquaman to historia Arthusa Curry’ego, urodzonego w człowieku spadkobiercy podwodnego królestwa Atlantydy, który wyrusza na misję zapobieżenia wojnie między światami oceanów i lądów. Kontynuacja filmu została zatytułowana Aquaman and the Lost Kingdom, a pojawiły się pogłoski, że kamea Batmana Bena Afflecka zostanie przedłużona, ponieważ został wezwany z powrotem do powtórek, a rola Amber została zminimalizowana na żądanie fanów.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.