Anya Taylor-Joy potajemnie poślubia Malcolma McRae

1 minute, 14 seconds Read

Anya Taylor-Joy potajemnie poślubiła rocznego chłopaka Malcolma McRae. Ślub odbył się gdzieś w USA, zanim para musiała odlecieć do Australii, aby aktorka mogła kontynuować kręcenie Furiosy, Widziano ich dzisiaj razem w Sydney, gdzie Taylor-Joy wyglądała na zrelaksowaną w jasnobrązowym swetrze z golfem, niebieskich dżinsach i masywnym pierścionku zaręczynowym.

Wiadomość o ich małżeństwie pojawia się kilka tygodni po tym, jak gwiazda Queen’s Gambit została zauważona w Sydney z muzykiem i aktorem noszącym pierścionek zaręczynowy z zielonym diamentem. Świadek powiedział Daily Mail o jej pojawieniu się w tamtym czasie: „Wyskoczyła z samolotu, a potem wydawała się błyskać pierścieniem w swoim kierowcy, zanim wsiadła do samochodu. Albo popisywała się pierścieniem, albo wykonywała ruch taneczny. , wyglądała na zachwyconą.”

Taylor-Joy i McRae zaczęli spotykać się na początku 2021 roku, a aktorka zasadniczo potwierdziła swój romans podczas rozmowy z Elle w kwietniu, nazywając go swoim „partnerem”. O ich związku na odległość powiedziała magazynowi: „Tak, to jest [trudne], ale jest też trochę świetne, ponieważ kiedy jesteście razem, naprawdę cenicie sobie czas, który macie. Codzienne, przyziemne czynności są tak pełne radości. Uwielbiam chodzić z nim na stację benzynową, zatankować samochód i zjeść śniadanie.

Do lipca 2021 roku The Sun poinformowało, że „praktycznie mieszkali razem”, a teraz wydaje się, że są mężem i żoną.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.