Antoni Porowski zaręczony z Kevinem Harringtonem

1 minute, 15 seconds Read

Antoni Porowski z Queer Eye ogłosił swoje zaręczyny z planistą strategicznym Kevinem Harringtonem. Przewiń w dół, aby zobaczyć, jak ujawnili tę wiadomość.

Antoni Porowski gotuje trochę ślubnej magii.

Gwiazda Queer Eye ujawniła ostatnio w mediach społecznościowych, że on i jego trzyletni chłopak Kevin Harrington są zaręczeni. W niskim ogłoszeniu, podzielił się zdjęciem pary, podpisując post z 17 listopada: “Mam nadzieję, że zdjęcia ślubne będą mniej rozmazane”.

Kevin opublikował również wiadomości na Instagramie, pisząc obok trzech zdjęć, “Oficjalnie razem, dopóki nie będziemy wyglądać jak ostatnie zdjęcie #engaged”, nawiązując do zdjęcia siebie i Antoniego przebranego za zombie.

Partnerzy Antoniego z Queer Eye podzielili się dobrą nowiną, a Jonathan Van Ness skomentował post Antoniego mówiąc: “So cute, love soy much. Już zaopatruję się w mój wygląd dziewczynki do kwiatów!!!”.

Tan France włączył się do akcji pisząc: “Zgłaszam się na ochotnika jako ślubny selfie-fotograf”.

Zaręczyny Antoniego i Kevina przychodzą sześć miesięcy po tym, jak autor Let’s Do Dinner zastanawiał się nad tym, jak ich związek rozwinął się podczas pandemii.

“Doszło do zamknięcia w Nowym Jorku – nie było papieru toaletowego – i zdecydowaliśmy się zostać w Austin i przybrać psa.” Antoni powiedział People 3 maja. “Przeszliśmy od bycia w związku i każdy miał swoje własne mieszkania i nie miał psa, do życia w tym samym miejscu z psem”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.