Anna Wintour i Vogue nie są zainteresowani ponownym spotkaniem z Kanye Westem

1 minute, 31 seconds Read

Rzecznik prasowy Vogue ujawnił w szczerym wywiadzie dla Page Six w piątek, że publikacja i jej redaktor naczelna, Anna Wintour, nie planowali współpracy z Kanye Westem w przyszłości z powodu jego antysemickich wybuchów i jego poparcie dla kampanii White Lives Matter.

Ten raper, który ma 45 lat, od dawna przyjaźni się z Wintour, która ma 72 lata. 2009 był pierwszym rokiem, w którym powitała go na swojej dorocznej gali Met, a dwa lata później, po ślubie, pokazała go na okładce obok jego ówczesnej żony, Kim Kardashian, która jest teraz jego byłą żoną.

Nawet po tym, jak otwarcie nękała Kardashian w Internecie o swoich dzieciach, Wintour nosiła nową markę okularów przeciwsłonecznych założyciela Yeezy na zdjęciach prasowych wysłanych w celu reklamowania okularów w zeszłym miesiącu.

Po tym, jak West wyśmiewał się z jednej z redaktorek Wintour, Gabrielli Karefy-Johnson, za krytykę jego koszulki White Lives Matter na paryskim pokazie mody, Wintour wysłała swojego bliskiego przyjaciela Baza Luhrmanna, aby nagrał ich kolejne spotkanie 4 października.

Jednak w piątek nasz rzecznik potwierdził, że królowa mody była gotowa zwolnić zwycięzcę Grammy po tym, jak przedstawił kilka szokujących oskarżeń przeciwko Żydom, a następnie gwałtownie się wycofał, gdy zaoferowano mu szansę na skruchę.

Według źródła zbliżonego do sytuacji, Anna ma dość i wyjaśniła pracownikom Vogue, że Kanye nie jest już członkiem wewnętrznego kręgu.

Konkretne konsekwencje tego są niejasne; być może na stronie internetowej Vogue przestanie pojawiać się zdjęcia z jego pokazów mody, ale można bezpiecznie założyć, że nie będzie już zapraszany na galę Met i nigdy nie znajdzie się na okładce magazynu.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.