Angelina Jolie poszła na zakupy w białej sukience w kratkę

1 minute, 32 seconds Read

Po tym jak najstarsza córka Zahara dostała się do Spelman College w Atlancie, Angelina Jolie wróciła do Los Angeles i zrobiła zakupy w eleganckim stylu. Aktorka została sfotografowana w białej sukience bez rękawów podczas zakupów w Los Feliz z 14-letnim synem Knoxem. Do tego dobrała białą torbę, skandale i opalony sweter.

Jak dumna mama, Jolie ogłosiła wiadomość o wyborze college’u 17-letniej Zahary na Instagramie, pisząc: “Zahara z siostrami Spelman! Gratulacje dla wszystkich nowych studentów rozpoczynających ten rok. Bardzo wyjątkowe miejsce i zaszczyt mieć członka rodziny jako nową dziewczynę Spelman”.

Najstarszy brat Zahary, Maddox, 21, również jest na studiach na Uniwersytecie Yonsei w Seulu w Korei Południowej. Właśnie świętował swoje urodziny z rodziną i, według Entertainment Tonight, pomógł Jolie przenieść Zaharę do Atlanty na studia.

Jolie rozmawiała z Harper’s Bazaar UK wcześniej tego lata o tym, jak jej sześcioro dzieci-Zahara, Maddox i Knox wraz z Pax, Shiloh i Vivienne- ukształtowało to, kim jest.

“Moje dzieci mają wpływ na każdy aspekt tego, kim jestem”, powiedziała. “W momencie, gdy stajesz się rodzicem, twoje życie nie jest twoje. Nie wiesz, czym jest ‘ty’; tak naprawdę nie chodzi już o twoje życie, a więc chcesz je reprezentować, chcesz być dla nich tym wzorem; swoim najlepszym ja.”

Dodała, że kiedy wątpi w siebie, idzie do swoich dzieci po otuchę. “Kiedy mam wątpliwości i nie wiem, kim jestem, usiądę z nimi i czuję, że znają mnie bardziej niż ktokolwiek mnie zna” – powiedziała. “I wtedy widzę siebie, i widzę ich jako dobrych ludzi, interesujących ludzi, wszystkich bardzo silnych jednostek, i myślę, że nie mogę być cały zły, nie mogłem zrobić bałaganu”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.