Amber Heard mogła przegrać sprawę przeciwko Johnny’emu Deppowi, ale z pewnością chwyta gałki oczne swoją seksowną sukienką z głębokim dekoltem, błyskając uśmiechem za milion dolarów!

1 minute, 14 seconds Read

Aktorka Aquamana, Amber Heard, to uczta dla obolałych oczu, gdy kołysze tę piękną suknię swoją oszałamiającością i odważnymi ustami!

Ilekroć otworzysz swoje uchwyty w mediach społecznościowych, możesz nie znaleźć wiadomości o przyjaciołach i rodzinie, ale na pewno znajdziesz wiadomość o Amber Heard! Od czasu jej sprawy o zniesławienie przeciwko hollywoodzkiej megagwiazdie, Johny’emu Deppowi, jest tylko ona. Ale niezależnie od tego, czy jesteś drużyną Johny, czy drużyną Amber, nie można zaprzeczyć, że aktorka Aquamana jest niesamowicie wspaniała!

Kontrowersyjny związek Amber z gwiazdą Piratów z Karaibów, Deppem, postawił ją na publicznym piedestale i było to trudne dla obu stron. Ale odłóżmy na bok wszystkie te negatywne dramaty i skupmy się na tym, że ma idealną twarz i jak się stylizuje, aby wyglądać jeszcze piękniej!

Na tym zdjęciu retrospekcji sprzed lat, kiedy pojawiła się na Gali Charytatywnej, z pewnością służy ważnym celom modowym. Jedna z jej stron fanowskich na Instagramie, znana jako amber_heard_s*xy, udostępniła to zdjęcie z przeszłości na początku tego roku i sprawia, że łapiemy oddech! Na tym zdjęciu z retrospekcji ma na sobie puch do podłogi z lustrzanymi detalami i głębokim dekoltem sięgającym do talii! Jak wooow!!! Planowała, że ludzie oślepną całym tym blaskiem. Jednak wszystko upadło przed jej pięknem!

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.