Amber Heard ma mięsistą rolę w Aquamanie 2 pomimo bojkotu milionów fanów Johnny’ego Deppa?

1 minute, 50 seconds Read

Fani Johnny’ego Deppa staną w obliczu ogromnego ciosu, ponieważ podobno Amber Heard ma dużą rolę w Aquama 2 pomimo trendów bojkotu. Przeczytaj szczegóły!

Amber Heard może nie mieć pieniędzy, aby zapłacić Johnny’emu Deppowi 10,35 miliona dolarów zgodnie z nakazem sądu, ale czy mimo wszystko przegrała? W tym roku została najczęściej wyszukiwaną gwiazdą w Google z aż 5,6 milionami miesięcznych wyszukiwań. I pomimo wszystkich trendów bojkotu i petycji, nadal odgrywa mięsistą rolę w Aquaman 2. Przewiń poniżej, aby zobaczyć wszystkie szczegóły.

Wkrótce po tym, jak Amber przegrała ostatni proces o zniesławienie z Johnnym, doniesienia sugerowały, że zostanie usunięta z Aquaman And The Lost Kingdom. Plotki sugerowały nawet, że zaginęła na planie, a zastąpi ją Emilia Clarke. Ponowne zdjęcia były już w toku, ale wygląda na to, że były to tylko plotki.

Mówiono również, że jeśli Amber Heard nadal będzie częścią Aquamana 2, jej rola zostanie znacznie zmniejszona. Było to sprawiedliwe, ponieważ Johnny Depp stracił Fantastyczne zwierzęta 3 pomimo jednego dnia kręcenia, krótko po przegranej w brytyjskim procesie w 2020 roku. Ale Warner Bros ma własne plany i dalekie jest od równego traktowania aktorki.

Według informatora DC o nazwie „The DC Syndicate” na Twitterze, we wtorek wieczorem odbył się pokaz testowy Aquamana 2. „#AquamanAndTheLostKingdom miał zeszłej nocy pokaz testowy… Mera nadal jest w filmie, a jej sceny pozostają niezmienione… #Batman Bena Afflecka nie jest w filmie… Vulko Willema Dafoe również nie jest w filmie Via: @bigscreenleaks , @TheComixKid,” ujawnił tweeta.

Wątek kontynuował: „Pozwólcie, że powiem wam coś bardzo ważnego dla was wszystkich. Nie reaguj przesadnie na wyniki badań przesiewowych, nawet jeśli są one bardzo pozytywne lub negatywne. WYNIKI BADANIA TESTOWEGO NIE SĄ PRODUKTEM KOŃCOWYM. Btw wygląda na to, że wyświetlali starszą wersję, więc nie spodziewaj się wielu zmian w stosunku do poprzedniej.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.