Album „Baby Bump” „The Hills” Heidi Montag przed przybyciem drugiego dziecka: zdjęcia z ciąży

3 minutes, 15 seconds Read

Dziecko na pokładzie! Prawie cztery lata po tym, jak Heidi Montag i Spencer Pratt powitali syna Gunnera, bardzo chcieli rozszerzyć swoje potomstwo, a ciężarna gwiazda reality show podekscytowana popisuje się swoim brzuszkiem.

„Ostatnim razem mogę dopasować te ubrania przez kilka miesięcy! Zdecydowanie szybciej rośnie wraz z drugim dzieckiem! 🙏🏼”, piosenkarka „Body Language” napisała zdjęcie na Instagramie w czerwcu 2022 r., W którym tuliła swój 16-tygodniowy brzuch podczas sesji treningowej.

Na początku tego miesiąca „Us Weekly” wyłącznie potwierdziło, że Montag jest w ciąży i spodziewa się dziecka nr 2.

„Nie mógłbym być bardziej podekscytowany. Nie wiem, dla kogo jestem najbardziej podekscytowany – ja, Gunner czy Spencer – powiedział nam Montag, zauważając, że urodzi się w grudniu. „Po prostu czułem, że czegoś brakuje. Czułem się, jakby w naszej rodzinie brakowało osoby, do której żywiłem tę głęboką miłość. I ciągle się o to modliłem. Myślę, że jeśli nie mam mieć kolejnego dziecka — ponieważ zaakceptowałem to w tym momencie — po prostu chciałem nie mieć tego pragnienia tak mocno i po prostu nie byłem pewien, czy to się stanie, czy nie . Po prostu podchodzę do tego tak emocjonalnie.

Absolwenci Hills — którzy pobrali się w 2008 roku, zanim powitali Gunnera w 2017 roku — głośno mówili o swoich zmaganiach z poczęciem drugiego dziecka.

„[To] zdecydowanie [dodał] stres. Po raz pierwszy czuję, że mieliśmy naprawdę… trudności” – powiedział nam wcześniej założyciel Pratt Daddy w październiku 2021 roku, zauważając, że starali się pozostać optymistami. „Mieliśmy tak wiele dramatów i negatywnych [z] czynników zewnętrznych i po raz pierwszy w naszym związku pojawia się coś, co jest poza naszymi rękami”.

Montag próbowała nawet zmienić swoją dietę – jedząc surową wątrobę – po tym, jak przeszła histeroskopową polipektomię, aby zwiększyć swoje szanse.

„Kiedy zobaczyłam słowo„ w ciąży ”, zaczęłam histerycznie płakać, przepełniona radością i szokiem i pobiegłam na górę, żeby pokazać Spencer” – wylała na Instagramie w czerwcu 2022 roku. „Nie mogłam uwierzyć, że znów byłam w ciąży! ✨ Gunner zapytał mnie, dlaczego płaczę, a ja powiedziałem, że jestem szczęśliwy, bo będzie starszym bratem! Powiedzieć, że wszyscy jesteśmy zachwyceni, to mało powiedziane”.

Dodała w swoim poście w mediach społecznościowych: „Jestem bardzo wdzięczna! Jesteśmy bardzo podekscytowani dalszą podróżą. Cudowne dziecko nr 2 jest w drodze!🙏🏼”

Pochodząca z Kolorado powiedziała nam, że ona i jej mąż starali się o drugie dziecko przez około 18 miesięcy, zanim dowiedzieli się o ekscytujących wiadomościach.

„Myślę, że wiele kobiet zmaga się z tym problemem i po prostu nie jest to coś, o czym wiele osób mówi, ponieważ jest to tak trudne i tak osobiste. I czułem się naprawdę błogosławiony, mając Gunnera i tak pięknego, zdrowego syna, więc starałem się nie być niewdzięczny za moje życie i za to, co mam” – wyjaśnił Montag. „A jednocześnie w moim sercu była tak głęboka tęsknota, że ​​chciałam mieć rodzeństwo dla Gunnera i chciałam poszerzyć naszą rodzinę”.

„Zdecydowanie są różne wyzwania i pewne nerwy, które pojawiają się w związku z urodzeniem drugiego dziecka”, powiedziała nam ciężarna absolwentka reality TV o swojej drugiej ciąży. „To będzie wielka zmiana dla nas wszystkich. To znaczy, przenosimy Gunnera z jego pokoju do innego pokoju. Przez całą noc będzie budzić się dziecko z nadzieją, że nie obudzi Gunnera. Tym razem, [nawet z moją] ciążą — nie mogę odpoczywać i spać, kiedy dziecko. Mam malucha, z którym muszę się obudzić, opiekować się i urodzić dziecko. Więc będzie to wielka sztuka żonglerki.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.