Aishwarya Rai Bachchan 4 razy udowodniła, dlaczego czerwień jest najlepszym odcieniem strojów ślubnych

1 minute, 33 seconds Read

Atrakcyjność Aishwaryi Rai Bachchan, zarówno na ekranie, jak i poza nim, można najlepiej opisać jako efektowną. Od jej ekstrawaganckich kreacji z czerwonego dywanu, przez królewską garderobę ślubną, po eleganckie, eleganckie stroje codzienne, wszystkie jej stylizacje niosą ze sobą urok, który tylko ona mogła osiągnąć. Aktorka, będąca ikoną mody, ma bardziej subtelne wyczucie stylu. Od tradycyjnych indyjskich sari po figlarne anarkali, garderoba ślubna Aishwaryi Rai Bachchan, która obejmuje takie osoby jak Sabyasachi, Manish Malhotra stała się synonimem jej charakterystycznego stylu. Jedną z rzeczy, która pozostała niezmienna w jej wyglądzie, jest niezwykły urok czerwieni. Jej kolekcja obejmuje serię ognistych czerwieni, szokujących dla oka, ale dających poczucie klasycznego tradycjonalizmu. Weź wskazówki od gwiazdy, jak stylizować czerwień w tym sezonie.

Aishwarya Rai Bachchan jest zdecydowanie lojalistką czerwonej palety. 46-letnia aktorka preferuje żywe odcienie wszędzie, od Cannes po koktajle, i widziano ją, jak podkreśla swoją miłość do ognistych odcieni w każdej sylwetce, w tym w shararas, spodniach i kreacjach. Jednym z jej najbardziej pamiętnych tradycyjnych stylizacji w czerwieni jest sari, które wybrała na uroczystość weselną Ishy Ambani i Ananda Piramala w Bombaju 12 grudnia 2018 r. Na ceremonii, podczas której towarzyszył jej mąż Abhishek Bachchan i córka Aaradhya, Rai Bachchan wybrał czerwone, ręcznie tkane sari Benarasi w kolorze sindoori autorstwa projektanta Sabyasachi Mukherjee. Przewiń do przodu, aby przyjrzeć się bliżej jej strojowi poniżej.

Aishwarya Rai Bachchan wybrała skromną bluzkę z czerwonym sari

Czerwone, ręcznie tkane sari Benarasi autorstwa Aishwaryi Rai Bachchan było nie tylko ozdobione złotymi motywami na całej powierzchni, ale także miało wyraziste obramowanie. Ze swoją ozdobną draperią zdecydowała się na skromną bluzkę. Jej wybór: fason z zabudowanym dekoltem i półrękawami z taką samą obwódką na rękawach.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.