Adela Popescu zrobiła sobie przerwę od telewizji. Co robił, odkąd zniknął z małego ekranu: „Moje życie w domu i tak jest skomplikowane”

1 minute, 0 seconds Read

Po zakończeniu zdjęć do serialu „Jestem sławny, zabierz mnie stąd!” Adela Popescu postanowiła zrobić sobie przerwę od telewizji. Prezenterka z PRO TV nie wie, czy wróci do “Świata mówi”.

Adela Popescu zdecydowała się na chwilę wycofać z telewizji po zakończeniu zdjęć do filmu „Jestem sławny, zabierz mnie stąd!”. Gwiazda wyjechała na dwa miesiące na Dominikanę, gdzie kręciła zdjęcia do programu telewizyjnego PRO. W programie „Vorbește lumea” została zastąpiona przez Lili Sandu. W tej chwili Adela Popescu nie wie, kiedy wróci na mały ekran, ale na razie postanowiła zrobić sobie przerwę od telewizji. Prezenterka chce spędzać więcej czasu z rodziną, zwłaszcza z trzema chłopcami, których ma z Radu Vâlcanem. Teraz gwiazda sama opiekuje się Adrianem, Alexandru i Andriejem, ponieważ jej męża nie ma na planie serialu „Love Island”.

“Gotowy. Obecnie jestem na przerwie. Zobaczymy, co będzie za rok. Teraz najbardziej pragnę zaparć mi dech w piersiach. Nie żeby projekt był trudny, ale po prostu dlatego, że moje życie w domu i tak jest skomplikowane i chcę mieć od czasu do czasu chwile spokoju.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.