Adela Popescu zdaje się iść w ślady Cabrala. Czy prezenter wróci na mały ekran: „Chcę zapierać dech w piersiach”

1 minute, 13 seconds Read

Adela Popescu to jedna z najbardziej śledzonych i cenionych osób publicznych w naszym kraju, występująca w roli aktorki, piosenkarki i prezenterki.

Ma za sobą kilkadziesiąt lat kariery, wiele aktywnych projektów, ale wygląda na to, że przynajmniej na razie nie chce już być w centrum uwagi.

Żona Radu Vâlcana przez wiele lat stała na czele poranku, potem pojechała z Cabralem na Dominikanę, by zaprezentować kolejny spektakl.

A teraz, po powrocie, po tym, jak mąż Andrei Ibacki ogłosił, że odchodzi z telewizji na czas nieokreślony, wygląda na to, że w jego ślady pójdzie także Adela Popescu.

W jednym z wywiadów Adela Popescu wyznała, że ​​przynajmniej do przyszłego roku nie pojawi się ponownie na małym ekranie.

A jeśli wznowi karierę prezentera od 2023 roku, gwiazda nie chce już być częścią codziennych lub długoterminowych formatów, a to dlatego, że chce poświęcić więcej czasu swojemu życiu osobistemu.

Przez okres, który nie jest znany ani jak długi, ani jak krótki, Adela Popescu chce dać więcej czasu sobie, ale także rodzinie, którą ma z Radu Vâlcanem.

Ponadto gwiazda mówi, że nie chce już być matką, chociaż lubi dzieci, rozumiejąc, że od teraz zaczyna się ciężka część, ponieważ edukacja, uwaga, miłość i sposób, w jaki je wychowa, są bardzo ważne, dlatego potrzebuje więcej wolnego czasu.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.