Adela Popescu, poruszona słowami ojca: „Oni tak nie zostaną. To się zmienia”

1 minute, 7 seconds Read

Adela Popescu cieszy się udaną rodziną. Nie mówimy o tej, którą założył z Radu Vâlcanem, ale o tej, z której się wywodzi. Gwiazda Pro TV wielokrotnie wyrażała miłość do swoich rodziców i jest wdzięczna za wszystko, co dali jej i rodzeństwu.

Adela Popescu dorastała w niezwykle pięknej rodzinie, prostych i skromnych ludzi. Jej dzieciństwo było wypełnione wyjątkowymi chwilami, radami, które wywarły ogromny wpływ na nią jako dorosłą, czymś, co nie skończyło się, gdy wraz z Radu Vâlcanem założyła własną rodzinę. Gwiazda PRO TV ma swoich rodziców bardzo blisko, a kiedy ich potrzebuje, wskakują jej z pomocą. Zawsze spędzają razem ważne święta i zawsze dzielą się zdjęciami z fanami w mediach społecznościowych.

Co więcej, podczas dyskusji o głębokim wpływie emocjonalnym Adela Popescu publikuje przerwę w przestrzeni internetowej, dzięki czemu udaje jej się zaimponować swoim fanom. Podobnie było ostatnio, kiedy ojciec gwiazdy spędził z nią i dziećmi kilka godzin, a Adela wyznała ojcu, że choć bardzo się stara, by maluchy były spokojne i dobre, nie udaje mu się osiągnąć celu. Oto pełna spowiedź i jakie ważne rady dał mu ojciec.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.