A Million Little Things podobno kończy się na 5 sezonie.

1 minute, 19 seconds Read

Dramat ABC A Million Little Things podobno kończy się, pozostawiając fanów z milionem pytań. Dowiedz się, co twórca serialu powiedział wcześniej o kolejnym rozdziale.

A Million Little Things może pożegnać się z milionem małych rzeczy.

Serial ABC może zakończyć się po swoim piątym sezonie. Jak donosi TVLine.com, twórca serialu DJ Nash przygotowuje ostatnie odcinki. Portal donosi, że serial będzie miał “kreatywnie satysfakcjonujące zakończenie”.

E! News skontaktowało się z ABC i Nash’em, ale nie otrzymało komentarza.

Finał czwartego sezonu zakończył się cliffhangerem, kiedy to Gary (James Roday Rodriguez) walczył z rakiem, jednocześnie ukrywając dziecko, które razem z Maggie (Allison Miller) mają w drodze. Wieści o potencjalnym zakończeniu serialu sprawiły, że fani są ciekawi, jak rozwinie się relacja między Maggie i Garym, ale mamy nadzieję, że zamknięcie sezonu odpowie na wszystkie nasze palące pytania.

“Wszyscy kreatywnie w ABC byli tak wspierający i chcieli, aby piąty sezon się wydarzył”, Nash ujawnił TVLine.com w maju. I wiedzieliśmy, że jeśli tak się nie stanie, nasi fani będą mówić: ‘Nie możesz tak zakończyć serialu!”.

Jeśli chodzi o to, dokąd zmierzają bohaterowie, Nash wcześniej zdradził, czego fani mogą się spodziewać. Po finale czwartego sezonu, powiedział TV Insider, “Widząc Gary’ego i Maggie zamieniających się rolami z tej, którą widzieliśmy w pierwszym sezonie, gdzie teraz to Maggie pomaga Gary’emu przez to, będzie naprawdę wymowne i wymagające dla ich relacji.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.