4th time lucky: WeiBird w końcu w Singapurze po tym jak koncert został przełożony 3 razy w ciągu 2 lat z powodu Covid-19

1 minute, 24 seconds Read

ten ptak może w końcu opuścić swoją klatkę i śpiewać po ponad dwóch latach ograniczeń związanych z wirusem Covid-19.

Koncert tajwańskiego piosenkarza WeiBirda w Singapurze był przygotowywany przez dwa lata, został przełożony trzykrotnie z powodu pandemii Covid-19 siejącej spustoszenie na całym świecie.

35-latek, głos stojący za przebojem Red Scarf z filmu Till We Meet Again, miał pierwotnie zorganizować tu koncert w marcu 2020 roku.
Został on przełożony na sierpień 2020 roku, potem na marzec 2021 roku, następnie na luty 2022 roku i ostatecznie na lipiec tego roku.

Jego koncert odbędzie się dziś (22 lipca) i jutro wieczorem w Teatrze Capitol. Bilety na oba występy są wyprzedane.

Covid-19 rzucił spanner w pracach dla jego koncertów w Singapurze i Malezji, a WeiBird podzielił się tym, co długa pandemia nauczyła go o życiu.

W wywiadzie dla AsiaOne, powiedział: “Zdałem sobie sprawę, że musimy często rozwijać różne talenty, abyśmy, gdy napotkamy nieoczekiwane przeszkody – nie tylko Covid-19 – byli w stanie znaleźć nową pracę do wykonania.

“Z powodu Covid-19 nie byłem w stanie podróżować, aby organizować występy na żywo, więc wpływ na mnie był dość duży, mimo że nadal mogłem pisać [nowe piosenki]”.

Teraz z poluzowanymi ograniczeniami, wielokrotnie nagradzany singer-songwriter w końcu udało się dotrzeć do Singapuru na swój koncert – i ma kilka zainteresowań, którym chce się oddać podczas wizyty w naszej małej czerwonej kropce.

“Jak mógłbym przegapić kraba z chilli, ryż z kurczakiem po hainańsku i bak kut teh?” zapytał WeiBird.

Jego ostatnia wizyta miała miejsce w 2017 roku na koncercie.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.