2022 ESPYS Red Carpet Fashion: Zobacz, jak wyglądają gwiazdy

1 minute, 10 seconds Read

Prowadzona przez mistrza NBA Stepha Curry’ego, 2022 ESPYS zgromadziła największych olimpijczyków i sportowców na specjalnym wieczorze honorującym najlepszych w społeczności sportowej.

Sezon nagród staje się sportowy!

W przypadku, gdy jeszcze nie zgadłeś, 2022 ESPYS przybył i twoi ulubieni sportowcy i olimpijczycy z wielu sportów zebrali się na corocznym pokazie nagród.

Odbył się w Dolby Theatre w Los Angeles, telecast ujawnił, kto wygrał duży w kategoriach takich jak Najlepszy męski i żeński sportowiec, Najlepsza drużyna, Najlepsza gra i więcej.

Jeśli nie jesteś na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami sportowymi, nie przejmuj się. Wydarzenie na żywo okazało się być gwiazdą z Jonem Hammem, Alison Brie, Simu Liu, Russellem Wilsonem i Ciarą służącą jako prezenterzy.

Plus, niektóre z tych kategorii były tak konkurencyjne, że niemożliwe było przewidzenie zwycięzcy.

W końcu jak można wybrać między Suni Lee, Oksaną Masters, Katie Ledecky i Allyson Felix dla najlepszego olimpijczyka w sporcie kobiecym?

Zanim jednak nagrody zostały rozdane, wasze ulubione gwiazdy, w tym gospodarz Steph Curry, przeszły po czerwonym dywanie i zaprezentowały zwycięskie stylizacje w dziale mody.

Chloe Kim
W Versace

Ciara i Russell Wilson

Hannah Waddingham

Hannah Ann Sluss & Jake Funk

Dikembe Mutombo

Simu Liu i Jade Bender

Mikaela Shiffrin

Terrell Owens

Kristi Yamaguchi

Mookie Betts

Aly Raisman

Mickey Guyton

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.