2022 American Music Awards: Zobacz każdą gwiazdę na czerwonym dywanie

1 minute, 21 seconds Read

2022 American Music Awards, których gospodarzem jest Wayne Brady, oficjalnie rozpoczęły się 20 listopada w Los Angeles. Zobaczcie wszystkie warte uwagi momenty stylizacji na czerwonym dywanie poniżej.

Mic drop!

2022 American Music Awards jest już oficjalnie w pełnym rozkwicie w Microsoft Theater w Los Angeles. Na tej fantazyjnej imprezie, która odbyła się 20 listopada, największe i najjaśniejsze gwiazdy nie zawiodły, zamieniając czerwony dywan w swój własny, osobisty wybieg.

Od morza garniturów, przez błyszczące suknie, aż po odważne kreacje kosmetyczne – nie brakowało spektakularnych kreacji, nad którymi można było się zachwycić. Oczywiście, te wspaniałe stroje na scenie to tylko przedsmak tego, co nas czeka.

Podczas rozdania nagród, które poprowadzi Wayne Brady, fani mogą spodziewać się elektryzujących występów Carrie Underwood, Pink, Bebe Rexha, Dove Cameron i wielu innych. Ponadto Stevie Wonder pojawi się na scenie wraz z Charliem Puthem i Arim Lennoxem, aby oddać hołd laureatowi Icon Award, Lionelowi Richie.

A co z nagrodami? Bad Bunny zdobył osiem nominacji, a Beyoncé, Drake i Taylor Swift po sześć. (Pełną listę zwycięzców można przeczytać tutaj).

Ale zanim się rozpędzimy, spójrzmy na wszystkie zadziorne stroje, wspaniałe akcesoria i obowiązkowe momenty modowe na czerwonym dywanie.

Taylor Swift
W The Blonds i nosząc biżuterię Vram.

Carrie Underwood
W Tony Ward.

Anitta
W custom Mugler i z biżuterią Tiffany & Co.

Jessie James Decker

Kodak Black

Muni Long
W Juana Martin.

Kim Petras
W Blumarine.

Machine Gun Kelly
W niestandardowym Dolce & Gabbana.

Ricky J

Charlie Puth

Yo Gotti

GloRilla

Liza Koshy

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.